Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Prof.Dr.Ahmet Gürbüz istifa etti

Yayın: 22.04.2015 09:41
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Gürbüz Safranbolu Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünden istifa ettiğini bildirdi.

Prof. Dr. Gürbüz yayınladığı basın bildirisinde “18 yıldır öğretim üyesi olarak, 10 yıldır da müdürlük görevini yaptığım Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksek Okulunda müdürlük görevimden 21 Nisan 2015 tarihi itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. Görev yaptığım sürece, desteklerini esirgemeyen başta akademik ve idari personelimizin yanı sıra saygı değer Safranbolu ve Karabük halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP Ladik İlçe Başkanlığına Gülyokuş atandı

Yayın: 22.09.2023 20:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – MHP Ladik İlçe Başkanlığına Sinan Gülyokuş getirildi.

Ladik İlçe Seçim Heyeti, bir müddet evvel gerçekleştirilen ve Nurol Albayrak'ın tek liste ile girip kazandığı MHP Ladik İlçe Kongresi'ni, delegeler ortasında üyeliğini tamamlamamış bireylerin bulunduğu itirazı üzerine iptal etmişti.

Bunun üzerine MHP Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığına Sinan Gülyokuş atandı.

Gülyokuş, genel merkezlerinin tensipleriyle ilçe başkanlığına getirildiğini belirterek, “Bu kutsal vazifeye layık görüldüğüm için teşekkür ediyorum. Vazifesi bildirim alır almaz idare şuramızı toplayarak misyon dağılımı yaptık.” dedi.

Yönetim konseyi ise Yunus Emre Kanoğlu, Kemal Sukas, Hüseyin İğci, Mehdi Çetiner, Selçuk Koşar, Mustafa Demirel, Recep Karamustafaoğlu, Mehmet Yetik, Zeki Akyel, Naci Süer, Lütfü Değirmenci, Emrah Kanoğlu, Cengiz Çobanbaşı ve Ayşe Kanoğlu'ndan oluştu.