Karabük Belediyesince düzenlenen Ramazan Eğlencelerinin son adresi Üniversite Mahallesi oldu. Üniversite Mahallesinde düzenlenen eğlenceye katılan çok sayıda mahalle sakini doyasıya eğlendi.
Karabük Belediyesi’nin bu yıl gerçekleştirdiği Ramazan şenlikleri her akşam farklı ve renkli görüntülere sahne oluyor. Dün düzenlenen Ramazan eğlencesine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, belediye yetkilileri katıldı.
Düzenlenen etkinliklerde, çocuklara pamuk şekeri, Osmanlı macunu ve patlamış mısırla sınırsız ikramın yanı sıra çeşitli yarışmalar düzenlendi. Oyunlarla hoş vakit geçiren çocuklara Karabük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.