Ramazan Etkinliklerine Vatandaşlar’dan Yoğun İlgi

Ramazan Etkinliklerine Vatandaşlar’dan Yoğun İlgi

Yayın: 09.07.2015 10:13
Paylaş:
A+ A-

Ramazan ayında her gün başka bir mahallede Ramazan eğlencesi düzenleyen Karabük Belediyesi, önceki akşam’da Adatepe Mahallesindeydi.

Karabük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel Ramazan etkinlikleri, mahallelerde vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor. Adatepe Mahallesinde düzenlenen eğlencelere Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, ve bazı belediye birim müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

Karabük Belediyesi tarafından etkinliğe katılan mahalle sakinlerine Osmanlı macunu, pamuk şeker ve patlamış mısır ikram edildikten sonra çocuklar için düzenlenen çeşitli yarışmalarla eğlenceler son buldu. Oyunlarla hoş vakit geçiren çocuklara Karabük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.