Rektör Kırışık 100. Yıl Esnafı İle Toplantı Yaptı

Rektör Kırışık 100. Yıl Esnafı İle Toplantı Yaptı

Yayın: 10.05.2024 10:15
Paylaş:
A+ A-

Karabük 100. Yıl Mahallesinde dükkanları bulunan esnaflar, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ile görüştü.

KBÜ Rektörü Kırşık, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Yıldırım,  Karabük 100. Yıl Mahallesinde esnaflık yapan, Muhammet Kaya, Mustafa Çorbacı Fikret Özenver, Ali Osman Vural, Özkan Cengiz, Serkan Süleyman Karacı, Ramazan Caymaz, Muhammet Ünal, Hasan Boynueğrioğlu, Okan Erkeç, Semih Çolpan, Vildan Gül, Nevzat Meydan ve Mehmet Aytekin’i Senato Toplandı Salonunda misafir etti. Ziyarete, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Elif Çepni ve Genel Sekreter Lütfü Köm eşlik etti.Ziyarette, Karabük şehrinin ekonomik ve sosyal hayatına yönelik iş birliği olanakları ve ortak projeler ele alındı.Rektör Kırışık, nazik ziyaretlerinden dolayı esnaflara teşekkür ederek, iş hayatlarına başarılar diledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.