Saadet Partisi İttifak Adaylarından Gazetemize Ziyaret

Saadet Partisi İttifak Adaylarından Gazetemize Ziyaret

Yayın: 16.04.2015 09:52
Paylaş:
A+ A-

7 Haziran genel seçimlerinde Saadet Partisi ve Büyük Birlik partisi ittifakı ile Saadet Partisi çatısı altında ittifak oluşturarak seçimlere girme kararı ile birlikte Saadet Partisi adayı Soner Malkoç ile Büyük Birlik Partisi adayı Dursun Kıraç dün gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Yapılacak seçimler için çalışmalarını hızlı bir şekilde başlattıklarını belirten ittifak adayları Soner Malkoç ve Dursun Kıraç,Saadet Partisi çatısı altında oluşan ittifak ile birlikte 7 Haziran’da gerçekleşecek seçimde baraj sorunu yaşanmayacağını belirterek,şu ana kadar yapılan çalışmalarda vatandaşlardan aldıkları izlenimin çok iyi olduğunu bildirdiler.

Seçimlere kadar İl genelinde çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirten adaylar,bu seçimin galibinin Saadet Partisi olacağını ifade ettiler.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.