Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Safranbolu Belediyesi Çalışmalara Hız Verdi

Yayın: 12.03.2015 09:53
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü hava şartlarının düzelmesi ile birlikte asfalt, kaldırım, yol genişletme, yeşillendirme gibi çalışmalara hız verdi.

Fen İşleri Müdürlüğü ve Şantiye Amirliği ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda ilçe genelinde gerekli olan yerlerin kaldırım tadilatları yapılırken, bazı mahalle ve caddelerdeki kaldırımlarda da yenileme çalışmaları başladı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı dr. Necdet Aksoy; “Safranbolu’nun ve Safranbolulu hemşerilerimin en iyi hizmeti alabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz yoğun bir çalışma temposu içerisinde” dedi.

Tüm ekiplerin daha da güçlenen hizmet araçları ile birlikte mahalle mahalle, cadde cadde çalışmalarına devam ettiğini, amaçlarının Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına hizmetin en iyisini vermek olduğunu vurgulayan Başkan Aksoy; “Belediye olarak ekip arkadaşlarım ile birlikte Safranbolu’da hizmet çıtasını daima yukarda tuttuk. Bu çalışma şevki halkımızın bizlere olan güvenleri ve destekleri daha da artıyor. Safranbolu’muzda 6 yıldır hep vatandaş odaklı ve yine halkımızla istişare içerisinde olarak hizmet verdik. İnşallah birlikte çok daha güzel çalışmalara ve projelere imza atacağız” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)