Safranbolu Devlet Hastanesinde 3 aylık çalışma değerlendirildi

Safranbolu Devlet Hastanesinde 3 aylık çalışma değerlendirildi

Yayın: 26.04.2024 13:19
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu İlçe Devlet Hastanesi 2024 Yılı ilk 3 aylık değerlendirme toplantısı Karabük İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İsmail Kara’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. R. Erkan Andaç, Sağlık Bakanlığının verimlilik kriterleri doğrultusunda 2024 yılı ilk 3 aylık döneme ait tıbbi, idari ve mali konularda değerlendirmelerde bulunarak sağlık tesisi faaliyetleri hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

Toplantıya Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Bekir Poçan, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Mustafa Mızrak, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Hakkı Yıldız, İl Sağlık Müdürlüğü uzmanları ile Safranbolu İlçe Devlet Hastanesi yöneticileri katıldı.

Yorumlar

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.