Safranbolu Elif Başkan ile Coştu

Safranbolu Elif Başkan ile Coştu

Yayın: 31.03.2024 23:55
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu halkı bugün sandık başına gitti ve oylarını kullandı. Safranbolu’da resmi olmayan sonuçların açıklanmasıyla birlikte Belediye Başkanı Elif Köse, yeniden Safranbolu Belediye Başkanı oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Elif Köse güven tazeledi.

Resmi olmayan sonuçların açıklanmasının ardından çok sayıda CHP’li sokağa çıktı, ellerinde bayraklarla kutlama yaptı.

İlçede araçlarla tur atan partililer, daha sonra Misakı Milli Meydanı’nda toplandı. Burada CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, Belediye Başkanı Elif Köse ve CHP İlçe Başkanı Bahtiyar Acar ile tüm parti teşkilatı kendilerini bekleyen kalabalığa seslenmek üzere Başkan Elif Köse’nin yanında yer aldı. Başkan Elif Köse, konuşmasını yaparken duygulandı. Halka şöyle seslendi:  “Sevgili Safranbolu;

Ben o sarı saçlı, mavi gözlü Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde yürüyeceğime, bütün ilkelerine sahip çıkacağıma, Safranbolu’yu en iyi yerlere getireceğime, herkese eşit ve adil davranacağıma söz veriyorum.” dedi. (Esra Oğuzkağan Özkan)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.