Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Yayın: 01.05.2024 09:56
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Başkanlığı’na Şebnem Urgancıoğlu tekrar seçildi.

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde düzenlenen derneğin 7. Olağan Genel Kurulu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Daha sonra tek listeyle gidilen genel kurulda yeniden seçilen Başkan Urgancıoğlu, üyelere teşekkür etti.

Bu görevi 3 yıl daha sürdürmenin, gurur verici olduğunu vurgulayan Urgancıoğlu, “Çünkü sizler hem maddi hem de manevi olarak derneğin yanında oldunuz. Yeni dönemde Safranbolu’ya nitelikli turistin gelmesi için çok daha güzel çalışmalara imza atacağımızdan, kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu, Şebnem Urgancıoğlu, Erdinç Sezer, Mehmet Çetin, İsmail Yılmaz, Semih Yıldırım, Süha Korur, Mert Vidinli, Özkan Türkmen ve Cengiz Çokpartal’dan oluştu.

Haber videosu için TIKLAYINIZ!

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.