Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Safranbolu’da Anneler Günü Eğlencesi

Yayın: 12.05.2015 09:43
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediyesi Tarafından Kültür Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Anneler Günü konserinde Safranbolulu Anneler Misak-ı Milli meydanında Ömer Günday ve Nur Yoldaş İle gönüllerince eğlendiler.

Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Nur Yoldaş’ın sahne aldığı kutlama programında, Meydanı dolduran kalabalığın alkışları arasında sahneye gelen sanatçı, kendisinin de Karabüklü olduğunu ve Safranbolu’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçı sevilen eserleri okurken zaman zaman vatandaşların yanına giderken, şarkılarını onlarla birlikte seslendirdi. İzleyenlerin 2 saat süresince coştuğu konser sonunda kendisine hediyelerini takdim eden Ak Parti Milletvekili adayı Sedat Namal yaptığı konuşmada; “Safranbolu’nun her geçen gün büyüdüğünü, güzelleştiğini ve yaşam standardının daha yukarılara çıktığını kaydederken, böylesi güzel bir meydanı Safranbolu’ya kazandıran yine birbirinden güzel programlara imza atan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Necdet Aksoy’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sanatçımıza da bu mükemmel konser için teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu’lu annelerin anneler gününü kutlayan Nur Yoldaş beni hemşerilerimle buluşturan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Necdet Aksoy beyefendiye teşekkür ediyorum diyerek konseri noktaladı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dinçer Lojistik Demoday 2023 başlıyor

Yayın: 07.12.2023 00:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Dinçer Lojistik tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday'in üçüncü dönemi başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, başvuruların 10 Aralık'a kadar süreceği Dinçer Lojistik Demoday; lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren startup'lar için önemli bir fırsat sunacak.

Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

20 Aralık'ta düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO'su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla Üst Yöneticisi (CEO) Olcay Silahlı değerlendirecek.

Etkinlikte para ödülünün yanı sıra sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı gibi imkanlar sunulacak.

– “Etkinliğe ilgi her geçen yıl artıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, geçen yıl 100'ü aşkın girişimin başvurduğu, 12 startup'ın ise finalde yarıştığı Demoday’e gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını bildirdi.

İki yıldır düzenledikleri etkinliğin bu sene üçüncü dönemini başlattıklarını kaydeden Dinçer, şu açıklamalarda bulundu:

“Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup'larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan startup'ları etkinliğimize davet ediyoruz.”