Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Safranbolu’da Karne Heyecanı

Yayın: 13.06.2015 12:47
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu ilçesi Emek Ortaokulu’nda karne programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Safranbolu İlçe Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Musa Kansu, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, öğrenci velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program da açılış konuşmasını yapan Emek Ortaokulu Müdürü Ahmet Ünal, öğrencilerin tatil döneminde dinlenmelerini bu sırada da kitaplarla aralarını açmalarını ifade etti. 169 öğrenciyi mezun verdiklerini belirten Ünal, öğrencilere yeni eğitim dönemlerinde başarılar diledi.

Okul Müdürü Ünal’ın ardından konuşmasına başlayan Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak bir yıllık eğitim ve öğretim yılının hayırlısıyla bittiğini söyleyerek, emeği geçen bütün öğretmenleri, idarecileri, velileri ve eğitimin ana konusu öğrencileri tebrik ettiğini ifade etti. Bulacak, “Eğitim doğduğumuz andan başlayıp mezara kadar devam ediyor. Bunu hiçbir zaman unutmayın. İyi tatiller diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

Ayrıca öğrencileri ve velileri tatile giderken trafikte dikkatli olmalarını söyleyen Bulacak, trafik kurallarına dikkat edilmesi gerektiği ve özellikle tatil zamanlarında çok trafik kazalarını olduğunu belirtti.
Program başarılı öğrencilere derece belgelerinin verilmesiyle son buldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-