Sak Kaymakam, Korkusuz Vali Yardımcısı Oldu

Sak Kaymakam, Korkusuz Vali Yardımcısı Oldu

Yayın: 24.08.2023 10:56
Paylaş:
A+ A-

Karabük Vali Yardımcısı Osman Sak Ankara Haymana Kaymakamlığı görevine, Eskipazar Kaymakamı Furkan Korkusuz ise Adıyaman Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Karabük Vali Yardımcılıklarına  ise Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Erol Özkan ve Malatya Vali Yardımcısı Mustafa Şahin atandı.

KARABÜK İL JANDARMA KOMUTANI DEĞİŞTİ

24 AĞUSTOS 2021 tarihinde Karabük İl Jandarma Komutanı olarak atanan Jandarma Kıdemli Albay garip Gümüş Jandarma Genel Komutanlığı emrine atanırken, Gümüş’ün yerine ise Gümüşhane İl Jandarma Komutanı jandarma Kıdemli Albay İsmail Gökçek atandı. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor’da Egemen Korkmaz teknik ekipten ayrıldığını duyurdu

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.06.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor'da yardımcı antrenör Egemen Korkmaz, yeni sezonda teknik direktör Abdullah Avcı'nın ekibinde olmayacak.

Egemen Korkmaz, yaptığı yazılı açıklamada, futbolcu olarak da görev alma şansı bulduğu Trabzonspor Kulübü'ndeki antrenörlük görevinden gelecekteki hedefleri doğrultusunda ayrıldığını, bundan sonraki kariyer hedefinin teknik direktörlük olacağını belirtti.

Teknik direktör Abdullah Avcı ve Trabzonspor'a teşekkür eden Korkmaz, “Bu yolculukta bana sonuna kadar destek olan ve katkı sağlayan başta teknik direktörümüz Abdullah Avcı olmak üzere tüm teknik heyetimize ve Trabzonspor Kulübüne en içten teşekkürlerimi sunarım. Onların rehberliği ve desteği olmadan bu noktaya gelmem mümkün olamazdı.” ifadelerini kullandı.

Korkmaz, ayrıca şunları kaydetti:

“Futbol tutkum ve çalışma azmimle bundan sonraki görevimde başarılı olmayı hedefliyorum. Trabzonspor, bana hem profesyonel hem de kişisel anlamda çok büyük katkılar sağladı. Son olarak Trabzonspor camiasına ve taraftarlarımıza da teşekkür etmek isterim. Onların desteği ve sevgisi, her zaman yanımda hissettiğim bir güç kaynağı oldu. Bu büyük camiaya ve değerli teknik direktörümüz Abdullah Avcı'ya başarılar diliyorum.”