Samsung Galaxy S24 serisi markanın amiral gemisi modellerinde satışları ikiye katladı

Samsung Galaxy S24 serisi markanın amiral gemisi modellerinde satışları ikiye katladı

Anadolu Ajansı
Yayın: 02.03.2024 08:12
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Teknoloji tutkunları tarafından ilgiyle karşılanan Samsung'un Galaxy S24 serisi, bir önceki Galaxy S23 serisine kıyasla satışları iki katına çıkardı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Samsung Electronics, akıllı telefon endüstrisindeki yenilikçilik ve liderlik yolculuğuna devam ederken, Galaxy S24 serisinin global çapta karşılaştığı büyük ilgi ve başarıyla yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Dünyanın her yerinde tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra modelleri, teknoloji tutkunlarının beklentilerini aşan özellikleri ve akıllı telefon deneyimini değiştiren yapay zeka desteğiyle dikkat çekiyor.

– Seri Türkiye'de de yoğun ilgiyle karşılandı

Samsung'un Galaxy S24 serisi, Türkiye'deki teknoloji tutkunları tarafından da büyük bir heyecan ve ilgiyle karşılandı.

Serinin sunulmasıyla birlikte, bir önceki Galaxy S23 serisine kıyasla satışlar iki katına çıktı.

Seriye gösterilen büyük talep neticesinde Türkiye'deki Galaxy S24 serisi stokları ilk haftadan tükenmişti. Kısa süre içerisinde stokların yenilenmesinin ardından, seri tercih edilmeye devam ediliyor.

Ayrıca, Samsung'un online mağazasında özel renk seçenekleri sunulması, serinin sadece teknik özellikleriyle değil, kişisel tercihlere de hitap edebilme kapasitesini de gösteriyor.

Online Samsung mağazasında bulunan, Galaxy S24 ve S24+ için özel yeşil, safir mavi, turuncu; Galaxy S24 Ultra için ise titanyum mavi, titanyum yeşil, titanyum turuncu renk seçenekleri, kullanıcılar tarafından özel bir talep görmeye devam ediyor.

– Güney Kore'de ilk 28 günde 1 milyon adet satışa ulaştı

Galaxy S24 serisi, Güney Kore'deki çıkışının ardından ilk 28 günde 1 milyon adet satışa ulaşarak kendi evinde rekor bir başarıya imza attı.

Galaxy S24 serisi, ABD ve Hindistan'da da tüketicilerden büyük ilgi gördü. Her iki ülkede de serinin satışa sunulmasıyla birlikte Samsung, satışlarını artırdı ve daha fazla kişiye ulaştı.

– Kullanıcıların favorisi Galaxy S24 Ultra oldu

Serinin amiral gemisi olan Galaxy S24 Ultra, sunduğu özelliklerle kullanıcıların en çok tercih ettiği model olmayı başardı. Olağanüstü teknik kabiliyetlerinin yanında yapay zeka özellikleriyle dünyanın her yerinden kullanıcıların dikkatini çeken Galaxy S24 serisi, Samsung'un teknoloji dünyasındaki öncü konumunu daha da güçlendirirken, gelecekteki inovasyonlar için de büyük bir motivasyon kaynağı sağlıyor.

Kullanıcıların hayatını daha iyi bir hale getirme misyonuyla hareket eden Samsung Electronics, teknolojik yeniliklerle sınırları zorlamaya devam etmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışmalarını yürütüyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta balıkçı teknesine eşlik eden yunuslar görüntülendi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.04.2024 08:00
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – Sinop'un Gerze ilçesi açıklarında balıkçı teknesine eşlik eden yunuslar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

İlçede tekneleriyle denize açılan balıkçılar, kıyıya seyir halinde oldukları sırada yunus sürüsü ile karşılaştı.

Balıkçılar, uzun süre kendilerine eşlik eden yunusları ilgiyle izleyerek cep telefonu kamerası ile kayıt altına aldı.

Tekneyle yarışan yunusların bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.