Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Samsung’dan Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 için tanıtım kampanyası

Yayın: 19.09.2023 00:24
Kaynak: Anadolu Ajansı
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefon serisi olan Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 için Türkiye'de tanıtım kampanyasını başlattı.

Samsung'dan yapılan açıklamaya nazaran, kullanıcılar, tüm yetkili Samsung satış noktalarında sunulan özel tekliflerden faydalanarak sipariş verebilecek. Kampanyaya katılan kullanıcılar, Galaxy Z Flip5 yahut Galaxy Z Fold5 modellerini kampanya dahilindeki yetkili satış kanallarından satın aldıklarında iki farklı fırsattan birini seçebilecekler. Değişim kampanyası kapsamında, eski Samsung cep telefonunu getiren kullanıcılara Galaxy Z Flip5 için 4 bin 500 TL, Galaxy Z Fold5 içinse 6 bin 500 TL takas indirimi sunuluyor.

Hediye çeki kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar ise giyilebilir, tablet ya da aksesuar kategorisinden Samsung Galaxy Z Flip5 için 4 bin TL, Samsung Galaxy Z Fold5 içinse 6 bin TL armağan çeki fırsatından faydalanabilecekler.

Kullanıcılar, katlanabilir akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5’e sahip olmak için 30 Eylül’e kadar sürecek değişim yahut ikram çeki kampanyalarından faydalanabilecekler.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-