SAYILARIN VE RAKAMLARIN SIRLARI

SAYILARIN VE RAKAMLARIN SIRLARI

Yayın: 26.04.2024 10:53
Paylaş:
A+ A-

SAYILARIN VE RAKAMLARIN SIRLARI

  Kriz döngüsü. Numeroloji Ebced – Encümen-ibizeban. Suskunlar Cemiyeti. Herşeybir yasayla işliyor, çalışıyor, düzenleniyor. Herhalde kâinat kitabı denilen şey budur. 2024 yılı ilk yeni ay oğlak burcunda, şanslılar, bereketli ve bol kazançlı. Kendini anla ve ona göre yaşa. Şu anda ne yapıyorsak ne işliyorsak bilinçli veya bilinçsiz biz yapıyoruz. Kendimizden kaçamıyoruz. Geçmişten gelen karmik borç. Hayatımızın borcu. Olumlu olumsuz farketmez. Karmik borç sayısı döngüsü, yani geçmişten atalardan gelen blokaj bir yerde yanlış yapılmış, nerde yanlış yapıldığını tespit eden sistem. Bu sistem olumsuzluğu, olumluya çevirme tekrar aynı yanlışı yapmayı kapatan sistem. Dört tane karmik borç sayısı var. (13-14-16-19) Doğum tarihimizdeki gün, ay, yıl rakamlarını topluyoruz. Toplam sayı içerisinde karmik borç sayısı varsa sıkıntı vardır. Tüm evrensel sistemlerde tespit ettiğimiz kişinin tek doğum tarihi vardır. Hepimizin bildiği kimliğimizde yazan doğum tarihi ve/veya anne doğum tarihi o da gerçek sayılıyor. Hiçbir şeyi öğrenemezsek,evrenin size atfettiği var sayılan doğum tarihi. Örnek 31.12.1967-04+03+23=30 sayısal değer toplamı.

(13) Egoist, bencil, sorumluluklarını dert etmeyen birey sayılı. (14) Özgürlüğünü yanlış kullanan, yalnızlık hâkim, aynı hatayı tekrar eden birey yapısı. (16) Herşeyi ters giden, tuhaf kanun dışı iletişimi takıntılı,işi akışa bırakmayan tipler. (19) Gücü olmayan, sonradan yönetilemez güç elde eden, güç zehirlenmesi yaşayan tipler.

Kader döngüsü yada yaşam döngüsü.Diğer ifadeyle tekâmülsayısı, sayısı kişinin kader sayısı. 31.12.1967 3+1+1+2+1+9+6+7=30 o da =3 döngü sayısı 9

(1) Başlangıç nasıl bitmiş, ikinci dönem başlangıcı. Yeni döngünün başlangıcı, rengi kırmızı,Güneş ve Mars temsil ediyor. Aceleci yapılar mevcut, az konuşup çok iş yaparlar. Rutin işleri sevmezler, kapalı ortamlardan kaçarlar, bireysel yapılara vardır. Sabır ve düşünce yoksunu, çocuksu yapıları vardır. Aşırı ayak ağrısı çekerler, ertelemek onların hastalıklarıdır. Harekete geçmekte sıkıntı çekerler…… Devamı gelecek……

Suskunlar Cemiyetinin üye sayısı 40’ tır. Molla Cami dönemi. Molla Cami, bu cemiyete üye olmak ister.Üye olmak, mevcut üyelerden birinin vefat sebebiyle, boşalmasıyla mümkündür.Üyelerden birisi vefat eder. Molla Cami üyelik için başvurur.Fakat Heyeti Umumiye bir kişi üye işlemini önceden bitirmiştir.Molla Cami üyeolmak için kapıdan girer, meclis başkanı Molla Cami’ye bir bardak tam dolu su verir.Molla Cami nazik bir şekilde yanında bulunan gül yaprağını suyun içine koyar, geri verir.Bu nezaket karşısında üyeler ve meclis başkanı Molla Cami’yi Suskunlar Cemiyeti’ne dahil ederler. Meclis başkanı 40 sayısının sağına 0 koyarak,Molla Cami’nin on kat daha değerli olduğunu belirtmek ister.Molla Cami üye defterindeki 400 sayısının sağındaki 0 rakamını kaldırır. 40’ın soluna koyar.Yani üye sayısı 040 olur. Meşhur kelam, solda sıfır yani, hizmette en ileri,almakta en geri.Gül yaprağı misali yük olmayıp yük almak.Gül yaprağı gibi güzel olmak, düşünce yolunda aldatan değil, aldanılan olma.Alan değil veren olma,çarpan etkisiyle solda sıfır gibi davranıp dili damağa dayama düşüncesiyle, yük olmadan elveda diyebilme sanatı….Vesselam. Karabük 2024/2

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Aras Kargo’ya “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Kargo Şirketi” ödülü

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.05.2024 04:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Aras Kargo, e-ticaretin en iyilerinin ödüllendirildiği ECHO Awards'ta 5'inci kez kargo sektöründe “En İyi E-Ticaret Deneyimi Yaşatan Şirket Ödülü”ne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aras Kargo, bu yıl altıncısı gerçekleştirilen ve “E-Ticaretin En İyileri”nin belirlendiği ECHO Awards'ta, Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning işbirliğiyle, kargo kategorisinde bir kez daha ödül aldı.

Markaların başarılarının taçlandırıldığı “ECHO Awards ödülleri”, İstanbul'da bir otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

– “Kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık”

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen Aras Kargo İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Selda Özacar, Aras Kargo olarak, ilk günden itibaren müşterilerin beklenti ve memnuniyetine öncelik verdiklerini hizmetlerinin yelpazesini bu doğrultuda geliştirdiklerini belirtti.

Özacar, e-ticaret ekosisteminde, teslimat ve iade noktasında kargo sektörünün önemli rol üstlendiğini aktararak, “Biz de son yıllarda değişen tüketici beklentilerini karşılamak için hizmetlerimizi ileri taşımak üzere önemli yapısal ve teknolojik yatırımlar gerçekleştirdik. Büyük verinin yapay zeka ile işlenmesine ve bu sayede kişiselleştirilmiş hizmetler vermeye odaklandık. Ülkemizin dört bir yanına ulaşmakla kalmayarak yurt dışına açılıp teknoloji ihraç eden çok dinamik bir yapı inşa ettik.” açıklamalarında bulundu.

E-ticaretin en önemli bileşenlerinden birinin teslimat sürecinde esneklik ve kişiselleştirme olduğuna dikkati çeken Özacar bu doğrultuda, kargo teslimatlarını zaman ve mekandan bağımsız esnek bir modele taşımak için yeni ürünlere yatırımlar yapmaya devam ettiklerini aktardı.

Özacar, Aras Rotalama Platformu ile müşterilerinin, kargolarını canlı olarak takip ederek kargonun teslimin zamanını değiştirebildikleri bilgisini paylaşarak, şunları kaydetti:

“Bu sayede müşteriler kargosunu Aras Burası esnaf ve dolap noktalarımıza, komşusuna ya da istediği şubemize yönlendirebiliyor. Aras Kargo olarak, teknoloji yatırımlarını genişletirken hızlı ve pratik çözümler geliştirmeyi sürdüreceğiz. E-ticaret ekosisteminin güvenilir ve etkili bir iş ortağı olarak konumlandığımız ve bu yıl 5'inci kez aldığımız ödül için mutluyuz. Bu başarımızda büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarıma ve e-ticaret tarafındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.”