Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Yayın: 30.01.2024 10:32
Paylaş:
A+ A-

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’ ne ilişkin “Seçim Güvenliği Toplantısı” Valilik Toplantı Salonu’nda Karabük  Mustafa Yavuz’un başkanlığında yapıldı.

Toplantıya Vali Mustafa Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Keskin, Vali Yardımcı Muhittin Gürel, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) Müdürü Emre Erakçaoğlu ile ilgili kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nin, ilimiz genelinde huzur ve güven ortamı içerisinde yapılabilmesi amacıyla alınacak güvenlik tedbirleri ve uyulması gereken esaslara ilişkin sunumlar gerçekleştirildi.

Karabük Valisi  Mustafa Yavuz’un başkanlığında gerçekleşen toplantıda; seçim takviminin başlangıcından, sürecin tamamlanmasına dek yapılacak iş ve işlemler ile ilgili konular görüşüldü.(Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.