Mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna iftar yemeği düzenlendi.
Düzenlenen iftar yemeğine, Vali Orhan Alimoğlu, Vali Yardımcısı Abdullah Acar, Garnizon Komutanı J.K.Albay Samit Tokmak,İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Durmuş Ali Daldallı, Kurum Müdürleri, Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi yakınları katıldı.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Şehit Aileleri ve Gazilerimiz onuruna verilen iftar yemeğinin güzel bir gelenek, adet haline geldiğini ifade eden Vali Orhan Alimoğlu “Ramazan ayını huzurla tamamlamanızı ve akabinde kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.