Karabük’te uzun yıllar Merkez İlçe Seçim Müdürlüğü’nde görev yapan ve 2011-2018 yılları arasında da Müdürlük yapan Şeref Çelik, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Geçtiğimiz yıl emekli olan Şeref Çelik, Safranbolu Merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Safranbolu Aile Mezarlığında toprağa verildi.
Bölgenin Sesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi yakınları ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.