Sigortam.net, Tıp Bayramı’nı kutluyor

Sigortam.net, Tıp Bayramı’nı kutluyor

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.03.2024 16:36
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Sigortam.net, 14 Mart Tıp Bayramı'nı doktorlara ve tüm sağlık çalışanlarına özel sunduğu meslek indirimlerini hatırlatarak kutluyor.

Sigortam.net'ten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Sigortam.net'ten kasko poliçesi yaptırmak isteyen doktorlar ve diğer sağlık çalışanları, anlaşmalı sigorta şirketlerinde geçerli yüzde 15'e varan indirim avantajından faydalanabiliyor.

Sigortam.net hayata dokunan özel kampanyalarına devam ederek, 14 Mart Tıp Bayramı'nda da doktorlar ve sağlık çalışanları için avantajlı indirim fırsatları sunduğu meslek indirimlerinin altını bir kez daha çiziyor.

Tüm doktorlar ve sağlık çalışanları, kendi üzerlerine kayıtlı araçlarının kaskosunu kampanya avantajlarıyla Sigortam.net üzerinden yaptırabiliyor.

Sigorta şirketlerinin, doktorlara ve sağlık çalışanlarına uyguladığı, Sigortam.net bünyesinde hayata geçen indirimlerden yararlanmak için kullanıcılar, Sigortam.net web sitesine girerek veya 444 24 00 numaralı telesatış kanalı üzerinden poliçe alımı gerçekleştirebilecek.

Poliçe alımının ardından 24 saat içinde, Sigortam.net Whatsapp hattına meslek kartı ile araç plakalarının gönderilmesiyle birlikte indirimler uygulanacak.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”