Taşköprü Belediyesi 2 bin kişiye aşure ikram etti

Taşköprü Belediyesi 2 bin kişiye aşure ikram etti

Yayın: 30.07.2023 13:57
Paylaş:
A+ A-
Taşköprü Belediyesi 2 bin kişiye aşure ikram etti

KASTAMONU (AA) – Taşköprü Belediyesi, 2 bin kişiye aşure ikramında bulundu.

Muharrem ayı dolayısıyla Taşköprü Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenen aşure programına, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Kastamonu Müftüsü Mustafa Bilgiç, Taşköprü Müftüsü Hasan Yozgat, Belediye Başkan Yardımcısı Harun Yalçın, Ülkü Ocakları Başkanı Nail Geyik ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Abdullah Çatal, aşurenin paylaşmak olduğunu belirterek bu günün İslam aleminin birlik, beraberlik içerisinde olmasına da vesile olmasını diledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.