Bölgenin Sesi Gazetesi
 

TED Koleji Öğrencilerinden Vergili’ye Ziyaret

Yayın: 23.04.2015 09:40
Paylaş:
A+ A-

Türk Eğitim Derneği (TED) Karabük Koleji öğrencileri Karabük Belediye Başkan Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.

TED Koleji 4/A sınıfı öğrencileri Sosyal Bilgiler dersinde, İnsanlar ve Yönetimler konusunda Başkan Vergili´ye önceden hazırladıkları soruları sordu. Minik öğrenciler daha önceden hazırladıkları birbirinden değişik soruları Başkan Vergili’ye yönelten çocuklar, kendilerini kabul ederek sorularını cevapladıkları için teşekkür ederek hatıra fotoğraf çektirdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Salıpazarı’nda engellilere yönelik eğitim düzenlendi

Yayın: 28.09.2023 08:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Salıpazarı ilçesinde Yerel Eylem Grubu Derneği tarafından engellilere yönelik “Turizme Yönelik Ahşap Hediyelik Eşya Üretimi Önemi ve Pazarlanması” ile ilgili seminer düzenlendi.

Salıpazarı Engelliler Derneği'nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Sezgin Duman, kırsal turizmde turistik ürün olarak hediyelik eşyaların değerlendirilmesine katkıda bulunmak, katılımcıların kişisel birikimlerini yükseltmek, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, istihdam edilebilirliklerini artırmak amaçlarıyla engelli bireylere bilgi verdi.

Eğitim sonunda eğitmen Sezgin Duman'a, Salıpazarı Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Arslan tarafından teşekkür belgesi verildi.

Eğitime, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı YEG Başkanı Hakan Şahin, Belediye Meclis Üyesi Yücel Kaya ve Salıpazarı Engelliler Derneği üyeleri katıldı.