TED’den 19 Mayıs Geleneksel Bahar Şenliği

TED’den 19 Mayıs Geleneksel Bahar Şenliği

Yayın: 20.05.2015 10:16
Paylaş:
A+ A-

Türkiye Eğitim Derneği (TED) Karabük Koleji tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Bahar Şenliği düzenledi.

TED Karabük Koleji bahçesinde gerçekleşen şenlikte şişme oyun alanları, veli-öğrenci stantları, öğrenci etkinlikleri, spor müsabakaları ve boyama şenliği etkinlikleri ile öğrenciler ve veliler keyifli bir gün geçirdi.

TED Kolej Müdürü Kerim Barçın, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bizim için çok önemli. TED Koleji olarak bu bayramı içten bir şekilde kutluyoruz. 19 Mayıs Kurtuluş Savaşının başlangıcı, TBMM’nin ve Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bir gün ve bugünü onurla kutluyor. Kolej olarak biz bugünü bahar şenliği olarak kutluyoruz. Bu yıl 51. yılımız ve düzenlediğimiz bahar şenliğinde öğretmen, öğrenci ve velilerimiz okulda oyun alanlarında. Bir yıl içinde öğrencilerimizin neler yaptığını gelen ziyaretçilerimize sergiliyoruz. TED Karabük Koleji 19 Mayıs’ı anlamlı ve keyifli bir şekilde kutluyor” dedi.

Barçın ayrıcı geçtiğimiz yapılan Tam Eğitim Bursluluk sıvanın sonuçlarının açıklandığı ve bu yıl okullarına burslu 68 öğrenci alacaklarını da ifade etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.