Terme’de okul müdürlerinin misyon yerleri değişti

Terme’de okul müdürlerinin misyon yerleri değişti

Anadolu Ajansı
Yayın: 12.08.2023 02:12
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’un Terme ilçesinde kimi okul ve kurumlarda vazifeleri dolan okul müdürlerinin yerleri değişti.

Terme İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü’nden alınan bilgiye nazaran, Ulusal Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında 2023 yılında tekrar yönetici belirleme takvimi sonrası Terme’de okul müdürleri vazife değişim yerleri belirlendi.

Yapılan atamalarla 4 müdürün okulları değişirken, atamalar şu biçimde oluştu;

Terme Halk Eğitim Merkezi Müdürü Münir Yüksel, Atatürk İlkokulu Müdürlüğü Haşim Beder, Ahmet Ersoy İlkokulu Müdürü Kerim Toraman, Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokul Müdürü Mustafa Atınç Kasapoğlu oldu.

Önceki periyot Terme Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü vazifesini yürüten Halil İbrahim Kılıçarslan ise Tekkeköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak atandı.

İlçe Ulusal Eğitim Müdürü İsmail Rahman Köse ile Şube Müdürü İsmet Güner, misyona başlayan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Münir Yüksel, Atatürk İlkokulu Müdürü Haşim Beder ve Ahmet Ersoy İlkokulu Müdürü Kerim Toraman’ı ziyaret ederek güzel olsun dileklerini iletti ve yeni vazifelerinde muvaffakiyetler diledi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

AK Parti Karabük milletvekillerinden “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” mesajı:

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.07.2024 00:22
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şahin, mesajında, 15 Temmuz 2016 gecesi bayraklarının gölgesi altında sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşamaya ant içmiş aziz milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde bir bütün olarak ve dik durarak canları pahasına hain kalkışmayı engellediğini belirtti.

15 Temmuz'un, şanlı tarihlerinin en büyük destanlarından biri olarak hafızalara kazındığını, milletin cesaretini, azmini ve vatan sevgisini tüm dünyaya bir kez daha gösterdiğini vurgulayan, Şahin, şunları kaydetti:

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, demokrasimize kasteden hainlere karşı toplumsal hafızamızın diri tutulması, demokrasimizin güçlenmesi, şehitlerimizin ve gazilerimizin hatırlanması için önem arz etmektedir. Vatanımızın birlik ve beraberliğine kasteden hain darbe girişimini, 8'inci yıl dönümünde bir kez daha lanetliyor, demokrasimize ve özgürlüğümüze sahip çıkan aziz milletimiz ve kahraman güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum. Başta Karabüklü Metin Arslan ve Barış Efe olmak üzere FETÖ ihanet çetesi mensubu hainler tarafından şehit edilen kahramanlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanarak gazilikle şereflenen tüm vatandaşlarımıza sıhhat ve afiyet, darbecilere geçit vermeyen milletimizin her bir ferdine de teşekkür ediyorum.”

Keskinkılıç da mesajında, “Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu, aziz milletimizin bayrak ve vatan sevdası için sokaklara çıkması ile 15 Temmuz hain darbe girişimini püskürten milletimizi en kalbi duygularımla kutlarım. 15 Temmuz darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren meydanlara çıkan Karabüklü hemşehrilerimizin milli iradeye bağlılıkları ayrıca takdire şayandır. Bu cennet vatanımız için kendi canı pahasına bir saniye bile tereddüt etmeden vatan uğruna can veren demokrasi şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.