THK Kastamonu’ya yamaç paraşütü sporunu kazandıracak

THK Kastamonu’ya yamaç paraşütü sporunu kazandıracak

Yayın: 04.08.2023 12:37
Paylaş:
A+ A-

KASTAMONU (AA) – Türk Hava Kurumu (THK) Kastamonu Şubesi Başkanlığınca yamaç paraşütü sporunun kente kazandırılması için çalışmaların tamamlandığı bildirildi.

Şubeden yapılan yazılı açıklamada, Tahir Altıkulaçoğlu, 2023 etkinlikleri kapsamında yamaç paraşütü için yer keşiflerin tamamlandığı belirtildi.

Açıklamada, Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığından talep edilen uzman ekiple dronla hava ve yer ölçümleri ile analizlerin yapıldığı kaydedilerek, “İnebolu, Devrekani ve Pınarbaşı ilçelerimizde yer keşiflerimizi tamamladık. Uzmanlar tarafından oluşturulacak raporlar doğrultusunda yamaç paraşütü çalışmalarımız mülki amirlerimizin de destekleri ile devam edecek olup Kastamonu’da havacılık sporunun sevdirilmesi ve turizme kazandırılması için birçok faaliyeti hayata geçireceğiz.” ifadeleri kullanıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor Kulübünden transfer haberlerine yalanlama

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.04.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor Kulübünün Salih Uçan ve Oliver Torres'in transfer edileceği yönündeki haberleri yalanladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcular Salih Uçan ve Oliver Torres'in bordo-mavili kulübe transferiyle alakalı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

İki futbolcu ile ilgili kulübün herhangi bir transfer çalışmasının bulunmadığı kaydedilen açıklamada, “Menajerler aracılığıyla 'servis ettirilen' bu ve bunun gibi haberlerin, kulübümüzün titizlikle yürüttüğü transfer sürecine ciddi manada zarar verdiğini ilgili gazetecilere önemle hatırlatır, taraftarlarımızın dikkate almamasını rica ederiz.” ifadesine yer verildi.