TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN PROMOSYON ANLAŞMASI İSTİYORUZ

TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN PROMOSYON ANLAŞMASI İSTİYORUZ

Yayın: 10.07.2024 12:50
Paylaş:
A+ A-

Doğdu “ Tüm sağlık çalışanları için promosyon anlaşması istiyoruz”

Türk  Sağlık-Sen Karabük Şube Başkanı Sadık Doğdu, tüm sağlık çalışanlarına promosyon anlaşması istediklerin isöyledi.

Tüm sağlık çalışanlarının gözü kulağı Ocak ayında alacağı banka promosyonuna çevrildi. Türk Sağlık-Sen Karabük Şube Başkanı Sadık Doğdu’da konu ile ilgili yaptığı açıklamadaKarabük’te sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm sağlık çalışanların ortak beklentisi promosyon anlaşmasının ekonomilerine katkı sunacak bir şekilde sonuçlanmasıdır.

İlimizdeki tüm Hastanelerimiz(ikinci basamak) için Ocak 2025’te alınacak promosyon parası için anlaşmanın çalışanlar lehine yapılması bu konuda herkesin ortak bir gayret içine girmesi beklentimizdir.

Biz daha öncede defalarca dile getirdiğimiz gibi ihale sürecinin bu amaçla yönetilmesi temel talebimizdir. Burada birinci ve ikinci basamak sağlık kurum ve kuruluşları için toptan bir promosyon anlaşması yapılması beklentimizdir.

Bu anlamda birinci basamağın süren anlaşmasının yeni ihale ile ya revize edilmesi ya da iptali sağlanıp yeni sürece dahil edilmesi sendikamızın ve çalışanların isteğidir.

İl sağlık müdürlüğümüz bu konuda gerekli çalışmaları yapmalıdır. Çalışanların temsilcisi olarak bizlerde her anlamda destek vermeye hazırız” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.