Uysal; “Bütün Kesimlerimizin Büyük İlgisi ile Karşılaşıyorum”

Uysal; “Bütün Kesimlerimizin Büyük İlgisi ile Karşılaşıyorum”

Yayın: 12.03.2015 09:43
Paylaş:
A+ A-

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler için AK Parti’den Karabük milletvekili aday adayı olan Prof.Dr.Burhanettin Uysal,aday adaylığı müracaatıyla birlikte yoğun bir şekilde ziyaretlerini sürdürüyor.

Karabük merkez ve İlçelerde gece gündüz vatandaşlar,iş adamları,Sivil toplum örgütlerini gezen AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal bu kapsamda önceki gün de Safranbolu Esnafını ziyaret etti. Taraflı tarafsız tüm kesimlerin ilgisiyle karşılaştığını belirten Uysal,”vatandaşlarımız ve şuana kadar ziyaretler gerçekleştirdiğim sivil toplum kuruluşlarımız,işadamlarımız yani kısacası bütün insanlarımızın büyük teveccühü ile karşılaşıyorum.Kendilerine teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.