Vakıf Katılım, yeni e-yönetim platformu “Paket”i hayata geçirdi

Vakıf Katılım, yeni e-yönetim platformu “Paket”i hayata geçirdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 06.06.2024 04:45
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Vakıf Katılım, KOBİ ve işletmeler için ürettiği e-yönetim platformu Paket'i hizmete sundu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, firmaların tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında çözümler sunmak amacıyla hayata geçirilen Paket hizmeti, KOBİ ve işletmelerin, bankadaki ihtiyaçlarını ön muhasebe uygulamasıyla birleştirerek, tek uygulama üzerinden yapmalarına olanak sunuyor.

Kullanıcılar Paket hizmetiyle hesap ekstrelerine istediği zaman erişebilecek ve tüm kart kampanyalarının dahil olduğu kredi kartları ile tahsilat yapabilecek. Link ile ödeme alabilecek olan kullanıcılar aynı zamanda e-Faturasını kesebilecek ve tüm bunları mobil uygulamadan ve internetten takip edebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf Katılım Genel Müdürü Mehmet Ali Akben, banka olarak müşterilerine hızlı ve erişilebilir bankacılık hizmeti sunma vizyonu doğrultusunda açık bankacılık yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti. Bu vizyon doğrultusunda tüm KOBİ ve işletmelerin hayatını kolaylaştıracak e-yönetim platformu Paket'i hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Akben, şunları kaydetti:

“Firmaların bütün ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm sunmak amacıyla oluşturduğumuz Paket aynı zamanda vergi ödemeleri, Cep POS, Fatura Ödeme, Linkle Ödeme alma gibi açık bankacılık servisleriyle de uçtan uca çözüm sunuyor. Paket ile KOBİ ve işletmelerimizin, dijital dönüşümüne öncülük etmenin ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu yenilikçi ve dijital ürünün hayata geçirilmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”