Karabük Valisi Fuat Gürel ve protokol üyeleri Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezinde (POMEM) intibak eğitimlerini alan Polis Memuru Adayları ile bir araya gelerek birlikte oruç açtılar.
Yemek boyunca farklı masalarda Polis Okulu öğrencileri ile sohbet eden Vali Gürel ve protokol üyeleri, eğitimlerini tamamlayarak mezun olduklarında mazisi şan ve şerefle dolu Türk polis teşkilatının etkin birer mensubu olacaklarını ifade ederek, eğitimlerinde başarılar diledi.(Ramazan Öztürk)