Vali Yavuz çocuklara futbol topu hediye etti

Vali Yavuz çocuklara futbol topu hediye etti

Yayın: 13.05.2024 13:29
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valiliği görevine başladıktan sonra Karabük’ün çeşitli mahallerini ziyaret eden Karabük Valisi  Mustafa Yavuz Esentepe Mahallesin ziyaretinde futbol oynayan çocukları görünce onlara top hediye etti. Çocuklarla bir süre sohbet eden ve Vali Yavuz, çocuklara kendisinden bir isteklerinin olup olmadığını sordu.  Vali Yavuz,  çocuklara  futbol topu hediye ettikten sora onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. (Karabük Valiliği Bülteni)

 

 

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Geçen yıl sarı-kırmızıya boyanan Ovacuma vosvosunun rengi bu sene değişmedi

Anadolu Ajansı
Yayın: 30.05.2024 04:22
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Safranbolu ilçesine bağlı Ovacuma köyü girişinde direk üzerine konulan otomobilin rengi, Galatasaray'ın bu yıl da Trendyol Süper Lig şampiyonu olmasıyla sarı-kırmızı kaldı.

Daha önce belde olan Ovacuma köyünün konumunun daha rahat bulunması ve tanınması amacıyla eski Ovacuma Belediye Başkanı Abdullah Deniz ile bir arkadaşı tarafından direk üzerine konulan “vosvos”, her yıl şampiyon olan takımın renklerine bürünüyor.

Geçen yıl sarı-kırmızıya boyanan vosvosun rengi, Galatarasay'ın bu yıl da ligi şampiyon bitirmesiyle değişmedi. Aracın solan renkleri ekiplerce yenilendi.

Yaklaşık 20 yıldır bölgede bulunan vosvos aracılığıyla Ovacuma'nın tanıtımına katkı sağlanıyor.