Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında meydan gelen sel felaketinde zarar gören ve yeniden yapılan Köyceğiz Köprüsünde incelemelerde bulunan Karabük Valisi Mustafa Yavuz “Devletimiz çok güçlü ve her zaman vatandaşlarımızın yanında” dedi
Karabük Valisi Mustafa Yavuz, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında meydana gelen sel afetinde zarar gören ve İl Özel İdaresi tarafından yeniden yapılan Eskipazar Köyceğiz Köprüsü’nde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Vali Mustafa Yavuz’un incelemeleri sırasında, Eskipazar Kaymakamı Fatih Gülnar ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci hazır bulundu.
Yetkililerden, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Valimiz Mustafa Yavuz; Köyceğiz halkına geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Son yıllarda bölgede sel afetiyle sık karşılaşıyoruz. Bu afetlerde ilimizde can kaybının olmaması tek tesellimiz. Devletimiz çok güçlü ve her zaman vatandaşlarımızın yanında. Birçok noktada olduğu gibi Köyceğiz köyümüzde yıkılan köprüyü de en kısa sürede yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.Yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. (Halil Kızılyer)