Vali Yavuz Eğitimcilerle Bir Araya Geldi

Vali Yavuz Eğitimcilerle Bir Araya Geldi

Yayın: 31.03.2024 16:08
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi  Mustafa Yavuz, Eğitim Yönetici ve Öğretmenleri ile İftar Programında Bir Araya Geldi.

Vali Yavuz iftar programında yaptığı konuşmada. “Eğitim çalışanları olarak öğrencilerimizin hayata hazırlanması noktasında önemli rol oynamaktasınız. Sizler çocuklarımıza temel değerleri öğretiyorsunuz. Milletimizin geleceğini yoğuruyorsunuz. Bilgi, tarihin her döneminde kutsal kabul edilmektedir. Hayatta önemli görevler alabilmek için iyi bir eğitim almak gerekir. Siz değerli eğitimcilerimiz bu eğitimleri en iyi şekilde çocuklarımıza verecek ve aktaracak plan sizlersiniz. Karabük’ün eğitimde daha ileriye gitmesi için sizlerin çalışmalarına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. ” diyerek katılımlarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.