Vali Yavuz esnafların Pazartesi duasına katıldı

Vali Yavuz esnafların Pazartesi duasına katıldı

Yayın: 18.09.2023 11:48 |Güncelleme: 27.12.2023 16:37
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Bağ-Essan Sanayi Sitesi Esnaflarının Pazartesi Duasına Katıldı.

Bağ-Essan (Bağkur Esnafları) Sanayi Sitesi esnaflarının geleneksel hale getirdikleri Pazartesi duasına katılan Vali Mustafa Yavuz, Ahilik kültürünü yaşatan esnaflarımıza bereketli bol kazanç temennisinde bulundu.

İl Müftüsü Ercan Aksu tarafından gerçekleştiren duanın ardından esnaflarımızla tek tek tokalaşan Vali Mustafa Yavuz “Ahilik Haftasını” kutlayarak hayırlı ve bereketli kazanç temennisinde bulundu.

Esnaf duasına; Vali Mustafa Yavuz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, Ticaret İl Müdürü Feridun Karataş, kurum müdürleri, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Yıldırım, Safranbolu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muammer Dumaner, Bağ-Essan Sanayi Sitesi Derneği Başkanı Hüseyin Aykaç, Esnaf Odaları Temsilcileri ve sanayi sitesi esnafları katıldı.(Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzonspor’da Egemen Korkmaz teknik ekipten ayrıldığını duyurdu

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.06.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzonspor'da yardımcı antrenör Egemen Korkmaz, yeni sezonda teknik direktör Abdullah Avcı'nın ekibinde olmayacak.

Egemen Korkmaz, yaptığı yazılı açıklamada, futbolcu olarak da görev alma şansı bulduğu Trabzonspor Kulübü'ndeki antrenörlük görevinden gelecekteki hedefleri doğrultusunda ayrıldığını, bundan sonraki kariyer hedefinin teknik direktörlük olacağını belirtti.

Teknik direktör Abdullah Avcı ve Trabzonspor'a teşekkür eden Korkmaz, “Bu yolculukta bana sonuna kadar destek olan ve katkı sağlayan başta teknik direktörümüz Abdullah Avcı olmak üzere tüm teknik heyetimize ve Trabzonspor Kulübüne en içten teşekkürlerimi sunarım. Onların rehberliği ve desteği olmadan bu noktaya gelmem mümkün olamazdı.” ifadelerini kullandı.

Korkmaz, ayrıca şunları kaydetti:

“Futbol tutkum ve çalışma azmimle bundan sonraki görevimde başarılı olmayı hedefliyorum. Trabzonspor, bana hem profesyonel hem de kişisel anlamda çok büyük katkılar sağladı. Son olarak Trabzonspor camiasına ve taraftarlarımıza da teşekkür etmek isterim. Onların desteği ve sevgisi, her zaman yanımda hissettiğim bir güç kaynağı oldu. Bu büyük camiaya ve değerli teknik direktörümüz Abdullah Avcı'ya başarılar diliyorum.”