Vali Yavuz’dan Verem Savaş Derneği’ne ziyaret

Vali Yavuz’dan Verem Savaş Derneği’ne ziyaret

Yayın: 02.05.2024 11:18
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Verem Savaşı Derneği’ni ziyaret etti.

Yavuz, 28 Nisan’da Karabük Verem Savaşı Derneği Olağan Genel Kurulunda Başkan seçilen Ömer Üstün ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Vali Yavuz, Dernek Başkanı Ömer Üstün’ü tebrik ederek, yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Yavuz, misafirperverliği için Dernek Başkanı Ömer Üstün’e ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.