VERGİLİ; EMEKLİYE VERİN BUGÜN ADAYLIKTAN ÇEKİLEYİM

VERGİLİ; EMEKLİYE VERİN BUGÜN ADAYLIKTAN ÇEKİLEYİM

Yayın: 16.03.2024 13:17
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili Birlik Medya Ekranlarında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’nın seçim vaadleri arasında bulunan emekliye 1000 TL destek açıklamalarının her gün farklı bir boyut aldığını söyleyen Başkan Vergili; “Bir gün bütün emeklilere diyor, bir gün sadece ihtiyaç sahibi emeklilere diyor ve bugün çıkmış bu yardımları Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ödenecek diyor” dedi.

EMEKLİYE HER AY 2500 TL KATKI VERİYORUZ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Birlik Medya Ekranlarında yayınlanan seçim özel programında yaptığı açıklamalarda AK Parti Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’yı sert bir dille eleştirdi.

Verdiğimiz doğru kararlar neticesinden Emeklilerimizin cebine her ay 2500 TL katkı verdiklerini söyleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “ Karabük Belediye Başkanı olarak emeklilerimizin her daim yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Belediye Başkanı olarak bütün emeklilerimize ulaşım ve suyu ücretsiz yaptık, ekmeği en ucuz şekilde vatandaşlarımıza sunuyoruz ve bu katkılarımız özellikle emeklilerimizin bütçesine 2500 TL katkı veriyoruz.” dedi.

EMEKLİYE VERİN BUGÜN ADAYLIKTAN ÇEKİLEYİM

AK Parti Adayı Özkan Çetinkaya’nın Emeklilerle dalga geçtiğini, onlarla alay ettiğini ve adeta emeklilerin akılları ile oynadığını söyleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “ Bugüne kadar hiçbir yerde bir dikili ağacı bile olmayan AK Parti Adayı emeklilerimiz ile dalga geçiyor. İlk açıklaması vermeyi taahhüt ettiği 1000 TL’lik desteği bütün emekliler için dedi, ardından bütün emekliler sözü ihtiyaç sahibi emekliler dedi şimdi çıkmışlar iş belediyeden çıktı Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından ödenecek diyor. Ben şimdi sizin kanalınızdan iddia ediyorum. Yetki kendilerinde, beni de dahil ederek Sosyal Politikalar Müdürlüğünden 10 bin emekliye 12 aylık çeklerini versinler bugün ben seçimlerden çekileyim” dedi.

Haber Videosu İçin TIKLAYINIZ! 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”