Vodafone Business, ticari şubeleriyle KOBİ’lere yerinde teknoloji çözümleri sunmaya başladı

Vodafone Business, ticari şubeleriyle KOBİ’lere yerinde teknoloji çözümleri sunmaya başladı

Anadolu Ajansı
Yayın: 10.07.2024 20:15
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Vodafone Business, nisan itibarıyla belirli Vodafone şubelerinin içine entegre edilen ticari şubeleriyle çözüm ve hizmetlerini küçük ve orta ölçekli işletmeler başta olmak üzere şirketlere sunmaya başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone Business, belirlediği Vodafone mağazaları içerisinde kuracağı ticari şubeler ve kurduğu yeni ekipleriyle esnaf ve KOBİ'lerle birebirde temas sağlarken, teknoloji çözümlerini deneyebilecekleri özel alanları hayata geçirdi.

Esnaf ve KOBİ'lerin dijital satış kanallarının yanında fiziki olarak da kurumsal ürünlere ulaşabilmesi ve tecrübe edebilmesi adına önemli bir adımı hayata geçiren Vodafone Business, dört ticari şubede hizmet vermeye başladı.

Ticari işletmelerin yoğun olarak yer aldığı büyük şehirlerdeki Vodafone şubelerinde bu alanları önümüzdeki dönemde genişletmeye devam edecek olan Vodafone Business, özel olarak eğitilmiş danışmanlarıyla dijital ve teknolojik çözümlerini şirketlere yerinde göstererek, işletmelerin uçtan uca dijital dönüşümünü gerçekleştirmesine katkı sağlayacak.

Vodafone Business'ın esnaf ve KOBİ'lere sunduğu Vodafone mobil tarifeler, esnaflara özel ek paketler ve akıllı cihazlar, bireysel ve kurumsal tarifelerin yanında Red Enerji, Dijital Tarım ve Araç Takip Sistemi gibi IoT bazlı hizmetler, antivirüs, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımı, Bulut Santral gibi birçok ürünü de ticari şubelerinde oluşturulan deneyim alanları sayesinde birebir tecrübe edilebilecek.

Deneyim alanındaki ekranlardan hizmetlerin ayrıcalıklarını anlatan video ve simülasyonlar sayesinde ise Vodafone Business çözümleri, müşterilere fiziki olarak tanıtılmış olacak. Aynı zamanda bu şubelerdeki ekipler esnafların yoğun olarak bulunduğu yerlerde onlara özel hizmet verirken komşu işletmeler ile birebir temas kuracak, küçük ve orta ölçekli şirketlerin de teknoloji danışmanı olmayı sürdürecek.

– “Vodafone şubelerine entegre ettiğimiz bu alanlarda, işletmelerimize özel bir satış kanalını hayata geçirdik”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, fiziki şubeleri sayesinde işletmelere dijital dönüşümleri için sunmuş oldukları hizmet ve çözümlerini birebir olarak deneyimletebilme fırsatı yakalamış olduklarını belirtti.

Kestioğlu, Vodafone Business ticari şubelerini hayata geçirmekteki hedeflerinin, Türkiye ekonomisine yoğun bir şekilde hizmet eden ve KOBİ'lere daha yakın olabilmek ve özel köşelerinde yüz binlerce KOBİ'ye yerinde teknoloji çözümlerini sunmak olduğunu aktardı.

Vodafone şubelerine entegre ettikleri bu alanlarda, işletmelere özel bir satış kanalını hayata geçirdiklerinin bilgisini paylaşan Kestioğlu, şunları kaydetti:

“Şu anda ticari şubelerimizin yer aldığı Ankara ve İzmir'de birer adet, İstanbul'da ise Kartal ve Beşiktaş konumlarında da birer tane olmak üzere, toplamda dört Vodafone Business şubesini işletmelerimizin hizmetine açtık. Amacımız her ölçekten şirketin uçtan uca dijital dönüşümünü gerçekleştirmesine katkı sağlarken, dijital dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen işletmelerimizin fiziki olarak da yanlarında olabilmek.”

Kestioğlu, işletmelerin dijitalleşmesine katkı sağlamak vizyonları kapsamında, şubelerin bir kısmını deneyim alanına dönüştürdüklerini belirterek, “Bu şekilde de küçük ve orta ölçekli esnafımızın yanında olduğumuzu bir kez daha gösteriyoruz. Vodafone Business olarak bundan sonraki süreçte dijital kanallarına ek olarak ticari şubelerinin ve yeni kurdukları ekipleriyle de esnaf ve KOBİ'lerin fiziki olarak yanında yer alarak işletmelerimizin büyümelerine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.