Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

Anadolu Ajansı
Yayın: 03.03.2024 16:36
Paylaş:
A+ A-

Salon: Ünye

Hakemler: Sema Kayıkçı, Gürhan Gül

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor: Ahmet Can Büyükgöz, Halit Kurtuluş, Furkan Aydın, Arda Bostan, Ivanov, Gunter (Batuhan Yurdagül, Umut Özdemir, Enes Atlı, Ali Eren Öztürk)

Hatay Büyükşehir Belediyespor: Berkün Eber Üstündağ, Yusuf Eken, İsa Karatekin, Kovaç, Görkem Sertel, Kuklinski (Fatih Yörümez, Hamza Yiğit Aslan, Turgut Lelik)

Setler: 25-21, 25-21, 25-22

Süre: 79 dakika (23, 29, 27)

ORDU (AA) – Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 22. hafta mücadelesinde Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Hatay Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 yendi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Trabzon’da “2. KTÜ Doğal Zeka Oyunları Yarışması” düzenlenecek

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.04.2024 08:36
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'da Karadeniz Teknik Üniversitesince (KTÜ), “2. KTÜ Doğal Zeka Oyunları Yarışması” organize edilecek.

Ortaokul ve lise öğrencilerinin zeka gelişimine katkıda bulunmak, analitik düşünme teknikleriyle tanışmaları ve bu becerilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenecek yarışma, 22-23 Mayıs tarihleri arasında KTÜ Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Öğrencilere algısal, sözel ve mantıksal muhakeme ile ölçmeye yönelik soruların yöneltileceği yarışmaya başvurular, okul yönetimleri tarafından 2 Mayıs'a kadar yapılabilecek.

Yarışmanın şartnamesine “www.ktu.edu.tr/bks2024” adresinden ulaşılabilecek.