Yakalama Emri Bulunan Şahıs Yakalandı

Yakalama Emri Bulunan Şahıs Yakalandı

Yayın: 01.05.2015 10:00
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünce verilen bilgiye göre,İl genelinde iki ayrı parada sahtecilik,üç ayrı mala zarar verme,mal beyanında bulunmamak suçlarından yakalama emri bulunan bir kişinin yakalandığı haber verildi.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüze bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; İlimiz genelinde “ 2 ayrı Parada Sahtecilik, 3 ayrı Mala Zarar Verme, Mal Beyanında Bulunmamak ve Hırsızlık” suçlarından yakalama emri bulunan T.U. isimli şahıs ekiplerimizce yakalamış olup, 4 yıl 8 ay hapis cezası bulunduğundan tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” ifadelerine yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da bayramlaşma programı düzenledi

Anadolu Ajansı
Yayın: 20.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun İş İnsanları ve Bürokratları Derneğince (GİRİB) bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Giresun Kalesi'ndeki belediyeye ait sosyal tesiste organize edilen programa, AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, GİRİB Başkanı Kemal Tokmak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı.

Herkesin bayramını kutlayan Tokmak, yedincisini düzenlendikleri programa katılanlara teşekkür etti.

Katılımın geniş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokmak, ilerleyen yıllarda programı daha geniş kitlelere yayarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.