Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Yakalanan Şahıslar Cezaevine Teslim Edildi

Yayın: 01.06.2015 09:42
Paylaş:
A+ A-

İl Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalanarak cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Konu ile ilgili verilen bilgiye göre, “Emniyet Müdürlüğümüze bağlı Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; hakkında Karabük, Eskişehir ve Balıkesir illerinin Ceza Mahkemelerince çeşitli suçlardan toplam 1 yıl 12 ay 15 gün hapis cezası bulunan D.Ç(26) isimli şahıs, hakkında 1 ay 20 gün hapis cezası bulunan Z.Ü(41) isimli şahıs ve hakkında 79 gün hapis cezası bulunan M.H(33) isimli şahıslar yakalanarak Karabük T tipi cezaevine teslim edilmişlerdir” ifadelerine yer verildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

BinBin, Dünya Arabasız Kentler Günü’nde herkesi anahtar bırakmaya davet ediyor

Yayın: 23.09.2023 00:36
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Etrafa hassas teknolojiler geliştirerek karbon salımını azaltmayı amaçlayan BinBin, 22 Eylül Cuma günü (bugün) faaliyet gösterdiği tüm kentlerde kullanıcılardan açılış fiyatı almayacağını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, akıllı kent teknolojileri ve mikro-mobilite alanında çevreci tahliller sunan BinBin, tüm dünyada ekolojik istikrarın uygunlaştırılması hedefiyle özel otomobil kullanımından vazgeçilerek karbondioksit salımının azaltılmasının teşvik edildiği 22 Eylül Dünya Arabasız Kentler Günü’ne özel bir kampanya düzenliyor.

Bu kampanya kapsamında, şirketin faaliyet gösterdiği 5 ülkede 19 kentte kullanıcılar açılış fiyatı olmaksızın kısa aralı seyahatlerini keyifli hale getirecek.

Kurulduğu günden bu yana hibrit çalışma modelini benimseyen şirket, birebir vakitte 22 Eylül günü tüm ofis çalışanlarına konuttan çalışma imkânı sunuyor.

BinBin, etrafa ve sürdürülebilir bir geleceğin değerine dikkati çekmek için attığı bu adımla bireylerin toplu taşıma ve çevreci ulaşım metotlarını tercih etmelerini teşvik etmeyi amaçlıyor.