İl Emniyet Müdürlüğünce verilen bilgiye göre,çeşitli suçlardan aranan üç kişinin yakalanarak cezaevine teslim edildiği haber verildi.
Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, Hakkında “Kilitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçundan toplam 3 yıl 7 ay cezası bulunan M.Ö(49) isimli şahıs ve toplam 150 gün hapis cezası bulunan G.Ö(25) isimli şahıs yakalanmış, Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü Görevlilerince ise “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Sağlama” suçundan hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan V.E(26) isimli şahıs yakalanarak her üç şahıs da Karabük T tipi Cezaevine teslim edilmiştir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir” ifadelerine yer verildi.