Yavuz “8 aydır hiçbir çözüm bulunmamış”

Yavuz “8 aydır hiçbir çözüm bulunmamış”

Yayın: 10.07.2024 15:12
Paylaş:
A+ A-

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Merkez İlçe Başkanı Ali Yavuz Belenköy TOKİ’de yaşanan başta kanalizasyon olmak üzere bazı sorunların yetkililer tarafından 8 aydır hiçbir çözüm bulunmadığını belirtti.

Başkan Yavuz, 8 ay önce giderek yetkililere iletmiş olduğu sorunu gündeme getirerek şu açıklamayı yaptı:  “Bilindiği üzere,2023 Kasım ayında Belenköy TOKİ’de yaşanan kanalizasyon, asansör ve gider sorunlarını yerinde gözlemlemiş ve halkımızın bu olumsuz durumlarda yaşadığı mağduriyetleri ilgili mercilere bildirmiş ve konunun takipçisi olacağımızı soylemistik.

Gelinen bu noktada; yerinde yaptığımız incelemeler de ve izleyeceğiniz görüntülerde de görüldüğü üzere;aradan geçen bu  8 aylık süre içerisinde çözüm odaklı hiç bir işlem yapilmamış, kanalizasyon sıkıntıları devam etmekte ve koku dışarı verilmektedir. Bu durum Halk sağlığını tehlikeye atmakta,çevre kirliliğine neden olmaktadır.

Yaşanan bu olumsuzlukların ivedilikle çözüme ulaştırılması hususunu bir kez daha dile getiriyor ve konunun her daim takipçisi olacağımızı ve bu sorun çözüme kavuşana kadar Cumhuriyet Halk Partisi olarak düzenli cekimlerle gundeme getireceğimizi belirtiyorum.

Halkın sağlığını kimse tehlikeye atamaz” dedi.

Haber videosu için TIKLAYINIZ!

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.