Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Yenice Devlet Hastanesinin Çehresi Değişiyor

Yayın: 02.05.2015 12:56
Paylaş:
A+ A-

Her ay Sağlık Bakanlığının belirlediği kalite ve etkinlik değerlendirmesi Yenice toplantısında alınan karar gereği Yenice Devlet Hastanesinde bazı bölümlerde yenileme işlemi gerçekleştirildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kalite etkinlik puanlarının değerlendirildiği Yenice Devlet Hastanesinde alınan kararlar gereği Yenice Devlet Hastanesinin bazı bölümlerinde değişiklik gerçekleştirildi.

Kısa süre içerisinde gerçekleştirilen yenilikleri yerinde görmek ve Mart ayının değerlendirildiği etkinlik Yenice Devlet Hastanesinde gerçekleştirildi.

Etkinliğe Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri İsmail Kara, İdari İşler Başkanı Erkan Andaç, Tıbbi İşler Başkanı Ahmet Bal, Mali İşler Başkanı Mustafa Mızrak, Hastane Yöneticisi Hasan Özkan İdari ve Mali İşler Müdürü Aydın Piroğlu, Uzmanlar ve sağlık çalışanları katıldı.

Hastane yönetimi tarafından hastanenin eski ve yeni bölümlerinin gösterildiği kısa bir sunumun ardından ziyaretçiler yenilenen bölümleri ziyaret ederek yatan hastalarla görüştüler.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklamada bulunan Genel Sekreter İsmail Kara “Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği rutin olarak sağlık tesislerimizi ziyaret ediyor ve değerlendiriyoruz. Ancak Ocak ayında geldiğimizde hastanemizi gezdik hasta ziyaretlerinde bulunduk, burada bize yeni yatak talebi, rafekatçi koltukları gibi konforu artırıcı talepler vardı, bizde bu konuda hastane yönetimi ile birlikte kolları sıvayıp hastanenin bütün yataklarını değiştirdik, televizyonları değiştirdik, hasta katının boyası yenilendi. Yeni hastane binası yapılana kadar biz yine de hastalarımızın konforlu hizmet alabilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştirdik. Hastalarımızı ziyaret ettik uygulamadan son derece memnunlar, ben emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum hastalarımız her koşulda en iyi sağlık hizmetini almaya hakları vardır bu bilinçle çalışıyoruz” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)