Yenice Köy Muhtarları, İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçimlerinin ardından görevine devam eden ve yeni seçilen Köy Muhtarları;Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci’ye nezaket ziyaretinde bulunarak, köy bazlı yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Sekreter Şerafettin Kelleci, misafirlerine nazik ziyaretleri ve iyi temennileri için teşekkür ederek; “Muhtarlarımız, bizlerin mesai arkadaşıdır. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak köylerimiz için yapılması gereken ne varsa ortak hareket edeceğiz. Taşın altına hep birlikte elimizi koyacağız. Sizler vasıtasıyla tekrar tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.Yenice Köy Muhtarlarının Genel Sekreter Şerafettin Kelleci’ye gerçekleştirdiği ziyarette; Yenice İl Genel Meclis Üyeleri Recep Tetik ve Ertan Mısırlı, AK Parti Yenice İlçe Başkanı Ahmet Mısırlı’ da yer aldı.