Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Boyabat ilçesini ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Boyabat ilçesini ziyaret etti

Anadolu Ajansı
Yayın: 06.06.2024 20:15
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sinop'un Boyabat ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanı Hasan Kara ve partililer tarafından Boyabat Belediyesi önünde karşılanan Erbakan, burada vatandaşlara hitap etti.

Erbakan, Boyabat halkına, hem partilerine hem de belediye başkanlığı görevine seçilen Hasan Kara'ya duydukları güvenden ötürü teşekkür etti.

Boyabat'ın Milli Görüş belediyeceliğiyle hak ettiği yere geleceğine gönülden inandıklarını vurgulayan Erbakan, şöyle konuştu:

“Boyabat'ta Allah'ın izniyle teşkilatımız, kıymetli Belediye Başkanımızın gayretiyle ve Boyabat halkının desteğiyle artık yeni bir dönem başladı. Cenabıallah'a şükürler olsun, Milli Görüş belediyeciliği dönemi başladı, ahlaklı belediyecilik dönemi başladı. O nedenle hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Bu işten en çok kazançlı çıkacak olan da Boyabat halkı olacaktır. Bunu da özellikle ifade ediyorum.”

Erbakan, konuşmasının ardından Kara'yı makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Esnaf ziyaretinde de bulunan Erbakan, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”