Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Yol Ve Kaldırımların Durumu İçler Acısı

Yayın: 06.01.2016 10:49
Paylaş:
A+ A-

Menderes caddesi İstasyon bölgesinde ki yolun en ufak bir yağmur yağışında gölete dönüştüğü belirtiliyor.

Defalarca gündeme getirilen ancak Karabük belediye yetkililerinin bir türlü umursamadığı Menderes caddesi İstasyon bölgesinde ki yolda oluşan su birikintisinin yol kenarında bulunan esnaflar ve araç sahiplerini bezdirdiği haber veriliyor.
Diğer yandan Karabük şehir içi trafiğinin geçtiği Menderes caddesinde oluşan su birikintisinin yanı sıra bu yolun yine İstasyon bölgesinden başlayarak eski balık pazarı mevkiine kadar delik deşik olduğuna dikkat çeken ilgili kişiler,son aylarda Karabük belediyesinin şehri kaderine terk ettiğini ve doğru düzgün hizmet verilmediğini ifade ediyorlar.

Vatandaşlar ayrıca; şehir içi cadde ve kaldırımlarının Allah’a emanet bir şekilde olduğuna dikkat çekerek, “yürünecek yol ve kaldırım kalmadı maalesef.Yürürken şimdi mi düşeceğiz,biraz sonra mı düşeceğiz diye tereddüt içerisindeyiz.Belediye yetkilileri buraları görmez mi,yoksa bilinçli olarak mı yapmıyorlar.Yaptıkları köprülerle övüneceklerine önce şu cadde ve sokakların haline baksınlar.Şehri beton yığınına çevirmekten başka birşey yaptıkları yok.Şehir içi trafiğinin durumu ortada.Yapılan hiç bir işin vatandaşa hayrı yok” ifadelerinde bulunuyorlar.

4 kişi görüş bildirdi

 1. Kaldırımda düşen ve Bela Anan bir kadın

  Köprübaşından çarşıya girilen tarafta kordana giriş olan yerde bir hanımefendi çıkıntıya takılarak düştü. sonra dizlerinin üstünden bela….. okuyarak kalkarak yürüdü. bundan 6 -8 ay önceydi sanırım

  Gerçekten belediye hizmetlerinde önemli ve sürekli olması gereken hizmetler çok önemlidir. ne yaparsanız yapın bunlar belli bir düzen, mühendislik, standart ve denetim olmazsa diğer yapılanlar görünmez ve hiçbir fayda vermez… Çok zaman kaybı malesef

 2. Karabük Düşmanı

  Şirinevler Mahallesinde hiç kaldırım yok.Sözüm ona Karabük ün en iyi mahallesi ama o kadar iç içeki apartmanlar düzensiz yapılmış ki hiçbirinde otopark yok .Bütün mahalleli arabasını yola park ediyor, dolayısı ile kaldırım da yok.Kaldırım yapılsa arabaları park edecek yer yok.Özellkle akşam vakti insanlar yolun içinde yürüyor.Yetkililerden derhal Şirinevler Mahallesine kaldırım yapmasını bekliyoruz arabası olan arabasını park edecek yer bulsun .

 3. 5000 EVLERDEN

  Bu haberi yapan arkadaşı kutlamak isterim. çok doğru yerinde bir haber yapmış gerçektende Karabükün hali içler acısı sadece menderes caddesi istasyon mevkii değil,yeni mahalle bayır mahalle, cuma pazarı,ankara caddesi, 5000 bin evler mahallesi yani kısacası her mahalle böyle yol ve kaldırım açısından sıfır yanı her yer delik deşik yama yapılan yerlerde doğru düzgün bir şekilde yapılmıyor.Ya yarım yapılıyor, yada baştan savma ypılıyor.arabası olan vatandaşlarımız çok iyi bilir karabük te çevre yolundan yani karabük safranbolu arasındaki yoldan başka tüm yolların asfaltı kalitesiz bir şeklde yapıldığından şu kış mevsiminde delik deşik olmuş şekilde vatandaş bu yollardan muzdarip. sayın belediye yetkilileri uyuyormu? SORMAK LAZIM….

 4. Adnan

  Buraya bir de merkeze en yakın nokta olan cevizkentin kaldırımları ekleyelim.Sn.başkan kaldırm seviyesinin altında kalan korkulukları yapmama inadından belediye vazgeçmeli.bugüne kadar can yanmadıysa bundan sonra yanmayacak anlamına gelmez.DEfalarca oraya geldiniz.gereğini yaptırın artık.Çocukların yaşlıların ayaği takılsa doğrudan derenin içine düşerier.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dinçer Lojistik Demoday 2023 başlıyor

Yayın: 07.12.2023 00:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Dinçer Lojistik tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday'in üçüncü dönemi başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, başvuruların 10 Aralık'a kadar süreceği Dinçer Lojistik Demoday; lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren startup'lar için önemli bir fırsat sunacak.

Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

20 Aralık'ta düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO'su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla Üst Yöneticisi (CEO) Olcay Silahlı değerlendirecek.

Etkinlikte para ödülünün yanı sıra sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı gibi imkanlar sunulacak.

– “Etkinliğe ilgi her geçen yıl artıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, geçen yıl 100'ü aşkın girişimin başvurduğu, 12 startup'ın ise finalde yarıştığı Demoday’e gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını bildirdi.

İki yıldır düzenledikleri etkinliğin bu sene üçüncü dönemini başlattıklarını kaydeden Dinçer, şu açıklamalarda bulundu:

“Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup'larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan startup'ları etkinliğimize davet ediyoruz.”