31 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Yenice Belediye Başkanlığına seçilen Sertaş Karakaş hayırlı olsun ziyaretlerinin Salı ve Perşembe günü yapılmasını istedi.
Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başkan Karakaş “Sizlerin büyük teveccühü ile Yenice halkına hizmet etme şerefine nail olduğumuz bu süreçte, tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerinin uzun sürmesi nedeniyle yönetimimizin aldığı karar ile yeni bir düzenlemeye gidilmiştir. Önümüzdeki haftadan başlayarak tebrik ve hayırlı olsun ziyareti saatleri, haftanın Salı ve Perşembe günleri saat 11.00 ila 17.00 arasına alınmıştır. Hemşehrilerimize gösterdikleri yoğun ilgi ve anlayışları için şahsım ve yönetimim adına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.