Ziyaretler Salı ve Perşembe günü yapılacak

Ziyaretler Salı ve Perşembe günü yapılacak

Yayın: 13.05.2024 11:08
Paylaş:
A+ A-

31 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Yenice Belediye Başkanlığına seçilen Sertaş  Karakaş hayırlı olsun ziyaretlerinin Salı ve Perşembe günü yapılmasını istedi.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başkan Karakaş “Sizlerin büyük teveccühü ile Yenice halkına hizmet etme şerefine nail olduğumuz bu süreçte, tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerinin uzun sürmesi nedeniyle yönetimimizin aldığı karar ile yeni bir düzenlemeye gidilmiştir. Önümüzdeki haftadan başlayarak tebrik ve hayırlı olsun ziyareti saatleri, haftanın Salı ve Perşembe günleri saat 11.00 ila 17.00 arasına alınmıştır. Hemşehrilerimize gösterdikleri yoğun ilgi ve anlayışları için şahsım ve yönetimim adına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te Jandarma Operasyonları: 60 Şüpheli Yakalandı, 20 Tutuklama

Yayın: 22.05.2024 16:55
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 1-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen operasyonlarda, çeşitli suçlardan aranan 60 şüpheli yakalandı. Yakalanan şüphelilerden 20’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Operasyonlar kapsamında, hakkında farklı suçlardan arama kararı bulunan 60 kişi gözaltına alındı. İfadesinin alınmasının ardından, 40 kişi adli işlemlerin tamamlanması sonrası serbest bırakıldı. Ancak, aralarında 0-5 yıl arası hapis cezası bulunan 18 kişi, 15 ayrı suçtan 19 yıl hapis cezası bulunan 1 kişi ve 15 yıl “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Sağlama” suçundan cezası bulunan 1 kişi tutuklandı.

Tutuklanan 20 şüpheli, Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. Jandarma yetkilileri, suçluların yakalanması ve adalete teslim edilmesi yönündeki kararlılıklarını sürdürdüklerini belirtti. Halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması için bu tür operasyonların devam edeceği vurgulandı.

Karabük halkı, jandarma ekiplerinin bu başarılı operasyonlarından memnuniyet duyarken, yetkililer de vatandaşların güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.