Başkan Köse Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

  • Haberin Tarihi: 17 Ocak 2020
  • Bu haber 381 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi yarıyıl tatili başlarken öğrencilere karnelerini dağıttı.

Başkan Köse My ve Açı Kolejlerinde öğrenim gören öğrencilerin karne heyecanına ortak olurken okumayı yeni öğrenen öğrenciler için başlattığı Kitap Seti dağıtımına da devam etti.

Karne dağıtımının ardından konuşan Başkan Köse “ Safranbolu, eğitim seviyesi olarak oldukça iyi durumda. Burada emeği geçen tüm eğitim camiamızı, velilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Çocukların tatili iyi değerlendirmeleri gerektiğini belirten ve her iki okulda da öğrencilerle uzun süre sohbet eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse;  “Çocuklarımız yoğun ve yorucu bir ders dönemini daha geride bıraktı. Bu dönemde öğrendiklerini pekiştirmek için tatili de boş geçirmesinler ama dinlenmeyi de ihmal etmesinler. Bizler Safranbolu Belediyesi olarak her zaman geleceğimizin teminatı, yarınımız olan çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Güzel bir tatil dönemi ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Köse’nin talimatı ile kendisinin de bizzat katıldığı, okumaya teşvik için başlatılan proje kapsamında ise ilçemizde okumayı yeni öğrenen tüm çocuklara Kitap Seti ve Mektup dağıtımına da devam edildi.

Köse, öğrencilere bir mektup verdi ve hepsinden kendisine cevap yazmaları konusunda da çocuklarımızdan söz aldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın