DOLAR 15,5599 0.47%
EURO 16,2623 0.8%
ALTIN 911,711,11
BITCOIN 462968-3,56%
Karabük
24°

AÇIK

03:53

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (27.Ekim.2016)

ABONE OL
27 Ekim 2016 09:58
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KARABÜK İÇİN ÖNEMLİ OLAN “GENEL MÜDÜRÜN KİM OLACAĞI MI..”,KARDEMİR’İN “RAHAT BİR EKONOMİK YAPIYA KAVUŞMASI MI..”
KARDEMİR Genel Müdürü Sayın M.UĞUR YILMAZ görevinden ayrıldı ve şu an itibarı ile KARDEMİR Genel Müdürlüğü’ne Sayın ERCÜMENT ÜNAL vekalet ediyor.
Sayın ERCÜMENT ÜNAL Ticari Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor ve aynı zamanda vekaleten Genel Müdürlük görevine bakmaya başladı.
KARDEMİR GENEL MÜDÜRÜ KİM OLACAK..?
Ortalıkta bazı isimler dile getiriliyor,bu isimlerin çıkış noktası nedir bilmek hayli zor elbet,ancak,KARDEMİR üzerinde etkili kaynaklar en azından “ŞU AN İTİBARI İLE HİÇBİR İSİM ÜZERİNDE DURULMADIĞINI..” özenle,özellikle belirtiyorlar.
KARABÜK AÇISINDAN GENEL MÜDÜR KİM OLACAK noktası üzerinde çok konuşuluyor,oysa,KARDEMİR EKONOMİK MANADA PEK RAHAT DEĞİL ve bu konu Karabük’te pek fazla üzerinde durulan bir husus değil gibi.
Dün,Karabük’te çok önemli bir AK Partili kardeşimizle ayak üzeri sohbet ettik ve “KARDEMİR EKONOMİK ANLAMDA PEK İYİ DURUMDA DEĞİL.DAHA KÖTÜ BİR HALE GELİRSE,KİMSE SİYASETİN KUCAĞINA BIRAKIVERİRİZ DİYE UMMASIN,BEKLEMESİN..” gibi ifadeler kullandı.
Biliyorsunuz,2002 li yıllarda yaşanan EKONOMİK KRİZ sürecinde,KARDEMİR’İ KURTARIN diyerek Siyasetin kapası hayli zorlanmıştı ve SİYASİ KADROLAR,KARDEMİR’İ kurtarmak için ellerinden geleni yapmışlardı,büyük gayret göstermişlerdi..
O KARDEŞİMİZ “BU DEFA BÖYLE OLMAYABİLİR..” GİBİ SÖZLER ETTİ.

KARABÜK İNŞAAT SEKTÖRÜ,CİDDİ BİR DURAKLAMA DÖNEMİNE GİRDİ VE “FİRMALARA İNŞAAT RUHSATLARI MUTLAK SORULMALI..”
Karabük’te İNŞAAT SEKTÖRÜ ciddi bir duraklama dönemine girdi ve “SATIŞLARIN TABANA VURDUĞUNDAN..” söz eden çevreler var bu anlamda “KONUT ve İŞYERİ SATIŞLARI DİBE VURDU..” değerlendirmeleri yapılıyor.
BİR KONU DAHA ÖN PLANA ÇIKARTILIYOR..
“TOPRAKTAN KONUT ALMAK İSTEYENLER,PROJE ÜZERİNDEN KONUT ALACAK OLANLAR,YAPIMCI FİRMANIN İLGİLİ BELEDİYEDEN ALMASI GEREKEN İNŞAAT RUHSATINI MUTLAKA GÖRMELİ,İNŞAAT RUHSAT TARİH VE NUMARASINI MUTLAKA İSTEMELİ..”
Bu konu ön plana çıkartılıyor..
Sonra da “BÖYLE YAPMAYAN BİRÇOK İNSANIN EKONOMİK MANADA CANI YANDI.İNŞAAT SEKTÖRÜNDE GÜVENE DAYALI İLİŞKİDEN ÇOK,BELGEYE DAYALI İLİŞKİ GEÇERLİDİR.ÖNEMLİ OLAN İNŞAAT RUHSATIDIR,TAPUDUR,BUNA BENZER BELGELERDİR..” deniliyor..
“BUNLARI İSTEMEDİĞİ İÇİN,GÜVEN DUYDUĞU İÇİN CANI YANAN,ÇOK İNSAN OLDU..” görüşleri ileri sürülerek,”TAPUSUNU KAT KARŞILIĞI VERECEK İNSANLAR,TOPRAKTAN KONUT ALACAK İNSANLAR,ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLSUNLAR.İŞİ RESMİYETE BAĞLASINLAR..” deniliyor..
“ASLINDA BU KONULAR BELEDİYELERCE DE İZLENMELİ..”
Böyle yaklaşım getiren insanlarda var elbet..

KARDEMİR NOKTASINDA “EN BÜYÜK TEHLİKENİN,HAKİM HİSSEDARLAR ARASINDA YAŞANACAK BİR AYIRIM OLDUĞUNU BİLMEMEK..”
KARDEMİR son günlerin gündem maddesi,Karabük’te nereye giderseniz gidin “KARDEMİR GENEL MÜDÜRÜ’NÜN GÖREVİNDEN AYRILMASI..” üzerine laf çevrildiğini görürsünüz,buna tanık olursunuz.
Temel konu “NEDEN AYRILMIŞ,NİÇİN AYRILMIŞ,YERİNE KİM GELECEKMİŞ..” noktasında düğümleniyor ve KARDEMİR’İN EKONOMİK AÇIDAN PEK İYİ POZİSYON VERMEDİĞİ ÜZERİNDE DURAN YOK..
Bir tek AK Parti içinde önemli pozisyonu olan Kardeşimizin söylediği “KARDEMİR EKONOMİK AÇIDAN DAHA KÖTÜ NKTAYA GELİRSE KİMSE SİYASETİN KUCAĞINA BIRAKIVERİRİZ DİYE UMMASIN..” yolunda ki sözlerini kimse yabana atmasın.
Bize göre KARDEMİR,EĞER SÖYLENDİĞİ GİBİ,ekonomik açıdan pek parlak tablolar vermiyorsa,bunun aşılması için en önemli olay,veya birinci şart,HAKİM HİSSEDARLAR ARASINDA YAŞANAN BİRLİĞİN BOZULMAMASIDIR..
KARDEMİR için,ekonomik açıdan pek parlak pozisyon yaşanmıyor,sözlerinin kısa veya uzun vade de aşılabilmesi için birinci ve temel şart HAKİM HİSSEDARLAR ARASINDA BÖLÜNME/AYRILMA OLMAMASIDIR..
KARDEMİR konusunda ister PROFESYONEL Yönetici,ister HİSSEDAR,ister KARABÜK YAŞAYANI,her kim olursa olsun “HAKİM HİSSEDARLAR ARASINDA UYUMUN/BİRLİKTELİĞİN/DAYANIŞMANIN DEVAM ETMESİNE AZAMİ ÖZENİ GÖSTERMESİ ŞARTTIR..”
Aksi bir durum KARDEMİR’İ süratle batağa götürür..
Yaşanabilecek böyle bir kriz KARDEMİR’İN geleceğini süratle karartır..
Buna hemen herkesin azami dikkati göstermesi birinci şarttır.

AK PARTİ İL BAŞKANI SAYIN TİMURÇİN SAYLAR “KARABÜK VE İLÇELERİNİN 50 YILLIK GELECEĞİNİ PLANLAMAK ZORUNDAYIZ.”..
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR,Karabük ve İlçelerine getirilen hizmetler noktasında bilgiler verirken “VAAT ETTİĞİMİZ HEMEN HER İŞ İLE İLGİLİ OLUMLU GELİŞMELER VAR..” dedi.
1KASIM GENEL SEÇİMLERİNDE NELERE VAAT ETTİLERSE hepsinin gerçekleşme aşamasına geldiğine işaret etti Sayın SAYLAR ve bu işleri bire/bir izlediklerini söyledi.
Milletvekilleri Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN ve Sayın BURHANETTİN UYSAL’DAN olağanüstü destek aldıklarına işaret ediyor Sayın SAYLAR yapılacak hizmetler noktasında olağanüstü katkı verildiğine işaret ediyor.
Peki “HAVAALANI NE OLACAK..” diye sorduk Sayın SAYLAR’A..
“BİZİM 1 KASIM GENEL SEÇİMLERİNDE SUNDUĞUMUZ 2015-2019 PROJELERİMİZ ARASINDA HAVAALANI YOK.YANİ BİZİM SEÇMENE VE YÖRE HALKINA BÖYLE BİR VAADİMİZ YOK..” dedi.
Dikkat edin “HAVAALANI ve SAFRANBOLU SANAT ÜNİVERSİTESİ BİZİM VAATLERİMİZ ARASINDA DEĞİL..” diyerek,bunların sonradan ve ağır biçimde gündeme geldiğini/getirildiğin söyleyerek “ÜZERLERİNDE ÇALIŞMA YAPARIZ ELBET,AMA VAAT ETMEDİK,BU BİLİNSİN..” dedi.
Daha sonra vaatler metnine baktık gerçekten bunlar yok..

AK PARTİ İL BAŞKANI SAYIN SAYLAR “HAVAALANI VE SANAT ÜNİVERSİTESİ VAATLERİMİZ ARASINDA YOK..” DİYOR VE BİR HATIRLATMA
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR ile sohbet ettik “HAVAALANI ve SAFRANBOLU SANAT ÜNİVERSİTESİ BİZİM VAATLERİMİZ ARASINDA YOK.ANCAK YİNEDE TAKİP ETMEYE ÇALIŞIRIZ..” diyerek,vaat ettikleri her şeyi adım/adım izlediklerini anlattı.
Sayın TİMURÇİN SAYLAR vaat etmedik noktasında haklı,ancak,böyle bir talep varsa bunları da izlemeye çalışırız diyerek,gelişmeleri pek yabana atmadıkları mesajını da veriyor.
Biz Büromuza gelince 2015-2019 Vaatlerine baktık,gerçekten HAVAALANI ve SANAT ÜNİVERSİTESİ noktası yok,Sayın SAYLAR olayın burasında çok haklı,ancak,2015-2019 PROJELERİ bağlamında sundukları vaatlerin 11. MADDESİ DİKKATİMİZİ ÇEKTİ.
Orada KARABÜK-BAYIR MAHALLE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ YAPIMI şeklinde bir madde var,yani DİŞ HEKİMLİĞİ noktasında BAYIR MAHALLE sakinlerine veya KARABÜK SEÇMENİNE söz verilmiş..
Rektör Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT ise,bu işin, tam aksini söylüyor..

ADATEPE MAHALLESİ “KARABÜK’ÜN ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUNU OLMAYA ADAY..” VE BİR KESİM TAPULARINI VERMEK İSTEMİYORLAR..
Dün yine yazdık ADATEPE MAHALLESİ KARABÜK’ÜN BÜYÜK BİR SORUNU OLMAYA ADAY,orada iki kesim oluştu,bunların birinci kesimi TAPULARINI ÖZEL SÖZLEŞME ile bu işi yapmaya talip Firmaya TAPULARINI verdiler..
TAPULARINI VERMEK İSTEMEYEN BİR KESİM DAHA VAR..
Onlar “BİZ TAPULARIMIZI VERMİYORUZ.NOTERDEN SÖZLEŞME YAPALIM,BİZİM ŞARTLARIMIZI NOTER KANALI İLE YAZALIM,ONDAN SONRA VEREBİLİRİZ..” yolunda görüş veriyorlar.
Sonra da “AYRICA,KARABÜK BELEDİYESİ ADATEPE İLE HALEN EMSAL BELİRLEMEDİ,KAT SAYISI BELİRLEMEDİ.FİRMA BİZE SİZE İKİ DAİRE VEYA ÜÇ DAİRE VEREYİM ÜZERİNDEN ÖZEL SÖZLEŞME TEKLİF EDİYOR.YA BELEDİYE EMSAL VE KAT SAYISINI ARTTIRIRSA NE OLACAK..?” gibi teknik ayrıntılar dile getirenler var.
KARABÜK BELEDİYESİ ise henüz ADATEPE Mahallesi ile ilgili gerekli İMAR DÜZENLEMESİ yapıp,askıya çıkartmadı,böyle olunca da çok ciddi bir belirsizlik ortamı mevzuu bahis.
İNSANLAR TAPULARINI VERDİLER,inşaatların başlamasını bekliyorlar,EVLERİ YIKILDI ve aradan geçen onca zamana karşılık,ORTA YERDE BİR GELİŞME YOK,sinirler gün geçtikçe geriliyor.
Bir kesimin tapuları verilmesine karşın bir ilerleme olmayışından sinirleri geriliyor,bir kesim ise üzerlerinde “TAPUNU FİRMANIN ŞARTI İLE VER,BU İŞE ENGEL OLMA..” baskısından sinirleri geriliyor..
Diyoruz ya,ADATEPE CİDDİ BİR SORUN OLACAK KARABÜK İÇİN..
SANIYORUZ,ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ,BAKAN YARDIMCISININ TALİMATI DOĞRULTUSUNDA UYGUN YER ARAYIŞINDA..
ÇEVREĞ ve ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI Sayın MEHMET CEYLAN,adeta,Karabük’ün ayıbı gibi duran KATI ATIK BERTARAF TESİSİ için öyle kararlı bir tutum izliyor ki,BU SORUN ÇÖZÜLECEK GALİBA.
Bakan Yardımcısı Sayın MEHMET CEYLAN,10 yılı aşkın süredir yapılamayan,bu süre içinde harcanan 1 milyon 250 bin liranın ÇÖPE gittiğini gördü ve “YENİ BİR YER BULUN..” yolunda talimat verdi.
Karabük ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK İl Müdürü Sayın MUSTAFA AYNACI ve mesai arkadaşları harıl/harıl yer arıyorlar,sanıyoruz birkaç alternatif yer bulundu.
Bu arada CHP eski İl Başkanı Sayın BAYRAM KARADAĞ’IN,görev süresi içinde,o zaman İl Başkan Yardımcısı olan Sayın BÜLENT TÜRKOĞLU ile birlikte tespit ettikleri,önerdikleri bir yer vardı.
BU YER ÜZERİNDE DE DURULABİLİR ELBET..
Ancak,Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın MUSTAFA AYNACI ve mesai arkadaşları BİRKAÇ ALTERNATİF YER ÜZERİNDE duruyorlar,bu yerleri Vali Sayın MEHMET AKTAŞ ile de paylaşıyorlar,bilgi sunumunda bulundular/bulunuyorlar..
KATI ATIK BERTARAF TESİSİ YAPIMI CİDDİYET KAZANDI..
MAZERET ÜRETİMİNE GEÇİT YOK ARTIK,İCRAAT VAR..
Teşekkürler Sayın CEYLAN..

BAYIR MAHALLE AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ İNŞAATI SÜRATLE İLERLİYOR,ANCAK,DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ OLAYI YATTI…!!
AK Parti’nin 1 KASIM Genel Seçimi öncesinde Kamuoyu’na açıkladığı 2015/2019 YATIRIM PROJELERİ isimli vaatleri var ve bunların 10.Sırasında yer alan BAYIR MAHALLE AĞIZ/DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ inşaatları süratle ilerliyor..
O NOKTA DA HİÇBİR SIKINTI YAŞANMIYOR.
YÜKLENİCİ FİRMA MÜKEMMEL BİR BİÇİMDE ÇALIŞIYOR.
İNŞAATLAR BİTİME DOĞRU HIZLA İLERLİYOR..
Ancak,2015-2019 YATIRIM PROJELERİ vaatlerinin 11.Sırasında yer alan DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ,ne yazık ki yerine gelmeyecek,zira bu konuda Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT bu Fakültenin KAPÜS ALANI içinde yapılacağını açıkladı.
Bir DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ Bayır Mahalleye,bir DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ Üniversite kampus alanı içine yapılacak değil herhalde ve bu nokta da Rektör Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’IN söylediğine itibar etmek gerekir.
Zira ; İŞİN SAHİBİ REKTÖR PROF.DR.Sayın REFİK POLAT..
Siyasetçinin vaat ettiği,ne yazık ki olmuyor/olmayacak gibi duruyor..

İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN SERHAT TEZSEVER’İN POLİS BAŞMÜFETTİŞLİĞİ’NE ATANMASI,ÇOK GENİŞ BİR KESİMİN İÇİNE SİNMEDİ..
Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandığından bu yana,gerek insani yaklaşımları,gerekse görevine bağlılık,görevde yakaladığı başarılı çizgi ile çok geniş bir kesimin yüreğinde haklı bir yer edinen Sayın SERHAT TEZSEVER tayin edildi.
BÜROKRASİ DE TAYİN OLACAKTIR,BU BİLİNİYOR.
Ancak,tayinlerde LİYAKATİN DE ARANMASI ÖNEMLİ.
Sayın SERHAT TEZSEVER fevkalade başarılı çalışmalara imza atmış bir İl Emniyet Müdürü oldu,Karabük’te huzur/güven tavan yaptı ve Sayın TEZSEVER ile mesai arkadaşları mükemmel işlere imza attılar..
BUNUN İÇİN,DAHA BÜYÜK BİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ veya ÇOK DAHA ETKİN BİR GÖREVE atanması bekleniyordu,Karabük yaşayanları böyle bir beklenti içindelerdi.
Ne yazık bu olmadı..
İNSANLAR ÜZGÜN GERÇEKTEN ve böyle bir atama kimsenin içine sinmedi,bu durum İÇİŞLERİ Bakanlığı’nın,ilgili birimleri,LİYAKATA PEK DEĞER VERMEDİKLERİ gibi değerlendirildi.
Sayın TEZSEVER çok geniş,çok ciddi bir üzüntü yarattı..
Hak ettiği muamele bu değildi,genel bir üzüntü yaratıldı..
İnsanların içine sinmedi doğrusu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (17)
 • İstanbul Sosyetesinden Karabük’e

  Seçkinciler deyip Karabük’ün siyaset arenasında dip yapmış İstanbul sosyetesinde boy gösteren seçkin simalarla dirsek temasına geçenler bu partide ihanet içindeler….Gelen üye olur da ne demek ne oluyor…..Her gelen CHP’ye üye kabul ediliyor mu????Bu nasıl oluyormuş böyle….Adam, partinin yönetiminin oluşumunu başarmış,yönetimi ele geçirmiş şakşakcıları adaylıklarını ilan etmişler….Sen hangi köyün kavalcısısın böyle…..Atıp tutuyorsun…..Seçkinciler falan…..Hadi canım sende……….

 • Birader

  Bilader değil birader ,yani brader var ya(İng)de……Sen insanların peşinden ,bir tutam otun peşinden gitmeye alışmışsın birader…………Oysa ilkeler,politikalar konuşur bu siyaset arenasında…..Gidilmesi gereken yol parti proğramını özümsemiş,ülkeyi ve Karabük’ü temsil gücüne sahip laik demokratik cumhuriyete ve Atatürk’ün çağdaş uygarlık düşüncelerine sahip çıkacak ilkelerdir…..Ancak CHP Karabük’te daha şimdiden entrikanın biri bin para….Önce parti bu düzenbazlardan temizlenip yoluna devam etmelidir…..Birader………

 • seçkinciler

  dursun altıparamak daha partiye üye olduğuna dair parti yetkilileri bir açıklama yapmadan yorum yapmak yanlış parti açıklama yapmalı yoksa olay karanlıkta kalır yorumlar gelen üye olur kime ne

 • Anladık bilader isim söyle

  Devşirme aday istemeyen CHP li tamam nerde o günler diyen CHP li deyil,sen en hakiki öz CHPlisin Belediye Başkan adayı olurmusun veya bir isim söyle bilader.CHP kökünden gelen bir isim söyle İl Başkanı Karayalçınla birlikteyken CHP ye ne diyordu Merkez İlçe Başkanı tamam CHPli olmasa bile sol gelenekten geliyor DSP de falan çalıştı.Mesela CHP Safranbolu İlçe Başkanı İbrahim Ayhan CHP Belediye Başkan adayı olursa peşinden gidermisin amma namusun şerefin mukaddesatın üstüne söyle peşinden gidermisin bak CHPli saymadığın ben bir isim söyledim hadi sende söyle bir isim,kendini tarif edersen onuda kabul ederim hadi söyle tarif et bir isim

 • Devşirme aday mı????????

  “Nerede o günler “rumuzlu…..Sizler bir CHPli değilsiniz….Yukarıda yazdığınız yazıdan bu işin simsarlığını yaptığınız çok belli oluyor…..Dursun Altıparmak 20 yıldan beri Karabük dışında yaşayan ve seçim süreçlerinde ortaya çıkan bir seçim fenomeni….En son girdiği seçimde 12000 bin oy aldı….Hangi seçimi kazandı…..Kilim mekiği gibi bir oraya bir buraya ….Gitmediği partim mi kaldı????? Kimse CHP’nin onuruyla oynayamaz….Seçime şerefiyle girer,değerleriyle girer isterse sandığın dibine çakılır…….CHP kimsenin babasının çiftliği değildir,yap-boz tahtası hiç değil ve de klonlanmış adayların arenası da olmayacaktır…CHP de kendi değerlerine sahip çıkacak birikimli,donanımlı,ilkeli insanlarımız vardır zamanı geldiğinde ortaya çıkacaktır…Hiç kimsenin şüphesi olmasın

 • chpli

  Koskaca CHP Karabükten kendi tabanından bir sağlam aday çıkaramıyor ya yazıklar olsun. Bir de cumhuriyet kenti demezler mi? Dursun Altıparmam merkez sağ kökenli bir siyasetçidir. Bu zihniyetle aynı şekilde hareket edildi geçmişte. Enver Tümenler Mustafa Erenler oldu mu olmadı. Kör eşşek bile aynı kuyuya iki defa düşmez.

 • Hooooop dur CHP li

  Mustafa Ereni CHP den kimse atmadı,o kendisi ya beni aday yaparsınız ya beni aday yaparsınız dedi ve gitti.Mustafa Erene Milletvekili Adaylığı verilmedimi Belediye Başkan adaylığı verilmedimi.O her seçimde beni aday yapıcaksınız dedi istifa edip gitti.CHP nin ne günahı var.Sen CHPli kardeşimi Allaşkına bir isim söyle yaz tarif et bu isim Belediye başkan adayı olur kazanır deyiver hele arkasından gitmeyen kendince şerefsiz olsun.Nolde Erdal Demir kökten CHP limiydi Enver Tümen,Öner Kölemenoğlu,Kemal Kande bunlar CHP limiydi CHP burda en yüksek oyu aileden CHP li olan Şükrü Turhanın abisi Kenan Turhanla almadımı.Sen böyle bir isim söyle sana inanalım.

 • bu toprağın sesi

  chpde ikinci enver tümen vakası şimdide dursun altıparmak o zaman mustafa ereni neden partide attınız bu kadar kötü yönetilen ilkesiz yer olmaz chp bunların elinde oyuncak

 • karabük düşmanı

  SAYIN GÖLBEK KARABÜK ÜN KURTULUŞU İÇİN TERS MANYAL VERİYOR ANLAMIYORSUNUZ ARKADAŞLAR.MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN İSTİFA ETMEZSE BAŞKANIN İCRAATLARINI DAHA ÇOK GÖRÜRSÜNÜZ DİYOR.HANİ KARABÜK Ü TÜM TÜRKİYENİN İMRENDİĞİ BİR ŞEHİR YAPTIM DİYOR YA ALLAH MUHAFAZA MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN İSTİFA EDİP GİTMEZSE ÖYLE BİR HALE GETİRİR Kİ KARABÜK Ü TÜM DÜNYA İMRENMEYE BAŞLAR DİYOR.
  SAYIN GÖLBEK KARDEMİR İN GELİŞMEMESİNDE HİSSELERİNİN BİR BAĞ MAYDANOZ FİYATINDA KALMASINDA YÖNETİMDEKİ ÜÇ AİLENİN PAYI OLDUĞUNU HEPİMİZDEN İYİ BİLİR. BİLİR DE SÖYLEYEMEZ ARKADAŞLAR.KARABÜK MENFAATLERİ İLE GAZETECİ GÖLBEK İN MENFAATLERİ ÇAKIŞINCA TARAFINI SEÇER VE HER ZAMANKİ GİBİ GÜÇLÜDEN YANA OLUR.YAKLAŞIK 10 YIL ÖNCE ŞİMDİ PEK SEVİLMEYEN ESKİNİN HIZLI SENDİKACILARINDAN BİRİ KARDEMİRİ YÖNETENLERİN KARDEMİRİN İÇİNDEN YANİ ÜRETTİKLERİNDEN PARA KAZANMALARI BİTMEYİNCE KARDEMİR HİSSELERİNDEN KİMSEYE EKMEK YEDİRMEZLER DEMİŞTİ.ADAM İŞİ BİLİYORMUŞ .YANİ DEMEM O Kİ YÖNETİM TEK KİŞİYİ GEÇİP AMAÇ KARDEMİRİN KAR ETMESİ OLMADIKTAN SONRA NE KARDEMİR, NE KARDEMİR İŞÇİSİ, NE DE KARABÜK KAZANIR ARKADAŞLAR.MEVCUT DÜZEN BÖYLE İŞLEDİĞİ SÜRECE HER BİRİ BEN DAHA ÇOK NASIL KAZANIRIMIN MÜCADELESİNİ VERİR.
  SAYIN GÖLBEK AÇILIŞ,KURDELA VE TOPLANTI VELHASIL BASININ OLDUĞU YERLERİ ÇOK SEVEN İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ BASINDA ÇOK SEVİYORDU .GALİBA OYUNA GELDİ EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ YA DA BİRİLERİNİN AYAĞINA BASTI VEYAHUT DA KUVVETLE MUHTEMEL Kİ YAPTIKLARI İLE GÖZ BOYUYORDU DR MÜDÜRÜMÜZ.YOKSA FETÖ İLE MÜCADELEDE BU KADAR BAŞARILI OLAN ,UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMAYAN HALK İLE İÇ İÇE OLAN ADAMI NİYE GÖREVİNDEN ALSINLAR.YOKSA FETÖ MÜTEVELLİ HEYETİNDE OLAN BÜYÜK DAYILAR,BÜYÜK AMCALAR DURURKEN YERLERİNE ÇOLUK ÇOCUĞU YEĞENLERİ FALAN MI FALAN MI TUTUKLADILAR.HA GERÇİ KARABÜK DE FETÖ DEN ÖĞRETMEN,POLİS,KÜÇÜK MEMUR , KÜÇÜK ESNAF HARİCİ KİMSENİN ALINDIĞINI DUYAN OLDU MU ? KARABÜK BÜROKRASİSİNİN TEPESİNDE VALİ YARDIMCISI HARİCİNDE KİMSE FETÖ BAĞLANTILI DEĞİL Mİ ? 15 TEMMUZ SONRASI KENT MEYDANINDA SELFİ YAPANLARIN HEPSİ MASUM MU? YA DA KARABÜK ZENGİNLERİNDEN KİMSE YOK MU FETÖCÜ .KARDEMİR ÇALIŞANLARINDAN EVİNİ , ARABASINI SATIP BANK ASYA YA YATIRAN YOK MU ? KARDEMİR GENEL MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN NİYE AYRILDI YENİ GENEL MÜDÜR SONRASI AYRILIKLARIN GERİSİ GELECEK Mİ BAKIP GÖRECEĞİZ. HABERLERDE İZLİYORUZ BAŞKA İLLERDE FETÖ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA DAHA BİR İLERİ GELENLER ALINIYOR SANKİ.ÇOK ÇALIŞKAN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZÜN DEĞİŞMESİNDE İNŞALLAH BÖYLE BİR SEBEP YOKTUR.HEM BELKİ YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ TRAFİK SORUNUNA EL ATAR .HERKESİN BİR HESABI OLDUĞU GİBİ RABBİMİNDE BİR HESABI VARDIR. BEKLEYİP GÖRELİM MEVLAM NEYLER, NEYLERSE GÜZEL EYLER.

 • Nerde o günler

  CHP eyer Dursun Altıparmakı ikna edip Belediye Başkan Adayı yapabilirse hiç deyilse seçimlere iddialı girer kazanma ihtimali bile çok yüksek olur.Dursun Altıparmak yeterki CHP Adayı olsun CHP Karabükte başka neyi isterki.Eyer biri çıkar CHP içinden Ahmet olsun,Mehmet olsun,Hasan olsun filan derse çıksın ortaya delikanlıca söylesin.Oyu olan birisi varsa harbiden çıkıp söylesin yahutta böyle bir adam oldunu düşünenler o adamın ismini yazsınlar bizde bilelim.
  Dursun Altıparmak CHP adayı olursa CHP Belediye seçiminde iddialı duruma yükselir.CHP nin gösterebileceği başka aday varmı noldu Erdal Demir kaç oy aldı.Dursun bey aday olursa CHP Karabük belediyesi için iddalı duruma geçer.

 • CHP’de Doğru Yolcular……

  CHP Karabük’te ithalat yapmaya başlamış…Gümrük vergisi sıfır olunca içindeki turuva atları tarihi değer kazanıyor……Ön seçimde Dursun Altıparmak delegeleri arayarak oylarını Mehmet Durum’a vermelerini istemişti…Bu çok net……Mehmet Durum şimdilerde bu vefasını Dursun Altıparmağ’ı kamuoyuna, partiye gelen partililere duyurmaktan geri kalmıyarak, CHP ye ihanet ederek görevini sürdürüyor…..Partililer, merkez ilçedeki bu görev değişikliklerindeki ayak oyunlarını çok net gördüler,ilçe yönetimini nasıl istifa etmeye zorladıkları herkesin malumu….Kısaca,CHPnin ilkelerine uymayan,geleneği sol bir ideoloji olmayan basiretsiz,biatçı bir anlayıştan,yöneticilerden bu parti kurtarılmalıdır…..Yolunu doğru yolda kaybedenlerin yol geçen hanında bir mola verecekleri bir parti değildir CHP…….

 • chp li

  chp de senaryo adım adım hayata geçiyor önce Mehmet bey sonra Dursun bey hayırlı olsun

 • emekci

  Dursun altıparmak chpyemi girdi ne iş ya girmediği bir orası kalmıştı yerel seçimde chp den karabük belediye başkan adayımı olacak oyum dursuna belki siyasete renk gelir chp karabükte çok zayıf

 • Hani bugün yok

  Sayın Gölbek Rafet Vergiliye bugün coşku vermemişsin yoksa Milletvekili seçildi MHP Genel Başkan Yardımcısı oldu mazbataları aldı bizimmi haberimiz olmadı.Rafet Vergiliye ver coşkuyu ver coşkuyu eyer Karabük Milletvekili Adayı olursa kesin seçilir diyorsun ya MHP karabükü 2-0 alır onuda yazıver bi zahmet

 • Siyasetin Yalancıları…

  Şu pişkinliğe bakar mısınız????? Seçimlerde AKP’nin hava alanı sözü yokmuş………İnsanların gözlerinin içine baka baka yalanın bini bir para…..Adamda siyasi ahlak olur…….Burhanettin Uysal’ın en büyük seçim vaadiydi,M.Ali Şahin de yine bu sözü verdi………2 iki kişiden birinin oyunu alacaksın ve sonuçta verdiğin sözleri yalanlayacaksın….Ne ferasetsizliktir bu….İstifa et,Beceriksizliklerinizi kıvırarak örtemeyeceksiniz….Bilesiniz ki yalancının mumu yatsıya kadardır….Burada Karabük basını,televizyonları bu yalanları yayımlamalıdırlar….Karabük halkı bunu sizden bekliyor….

 • yeniceli

  Dursun Altıparmak chp ye hayırlı olsun

 • Yorumcu

  Kardemiri bu hale bu hakim hissedarların birliği getirmedi mi? Neyin kafasını yaşıyorsunuz?


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  37 +35 81
 2. Fenerbahçe

  37 +30 70
 3. Konyaspor

  37 +21 67
 4. Başakşehir

  37 +18 62
 5. Alanyaspor

  37 +8 61
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  37 +8 58
 8. Antalyaspor

  37 +7 58
 9. Karagümrük

  37 -4 57
 10. Adana Demir

  37 +6 52
 11. Sivasspor

  37 +1 51
 12. Galatasaray

  37 -2 51
 13. Kasımpaşa

  37 +8 50
 14. Hatayspor

  37 -7 50
 15. Kayserispor

  37 -6 47
 16. Giresunspor

  37 -3 45
 17. Gaziantep FK

  37 -10 43
 18. Ç. Rizespor

  37 -25 36
 19. Altay

  37 -16 34
 20. Göztepe

  37 -30 28
 21. Yeni Malatya

  37 -39 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.