DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4708900,34%
Karabük
23°

AÇIK

20:31

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Her Telden (30.Eylül.2016)

ABONE OL
30 Eylül 2016 08:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK PARTİ YENİCE İLÇE TEŞKİLATI “YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN BELİRLENMESİ İLE..” KURULUŞUNU TAMAMLAYACAK,ANCAAAAK..
Biliyorsunuz veya hatırlarsınız “AK PARTİ YENİCE İLÇESİNDE ÇOK SIKINTILI BİR SÜREÇ YAŞADI…” bu süreç sonunda,İlçe Başkanı Sayın SABRİ TON,Yönetim Kurulu ile birlikte görevinden alındı,istifa ettirildi.
O İSTİFA SÜRECİ DE,BAŞLI BAŞINA, BİR MACERA OLDU GERÇİ..
Daha sonra AK PARTİ Yenice İlçe Başkanlığı görevine Sayın YILMAZ KIRIK getirildi ve İLÇE YÖNETİM Kurulu Üyeliklerine alacağı isimleri belirlemek için,çalışıyor Sayın KIRIK.
Bu anlamda İlçe Başkanı Sayın YILMAZ KIRIK’A yardımcı olmak,destek vermek üzere KARABÜK SORUMLUSU ve eski Milletvekili Sayın ALİ TEMUR geldi,Yönetim Kurulu Üyeliği görevine alınacak isimlerle yapılan görüşmelere katıldı.
KURULLAR TAMAMLANDIĞINDA,HERŞEY GÜLLÜK/GÜLİSTANLIK MI OLACAK,böyle olmayacağı besbelli YENİCE İlçesinde İSİMLER ,BİREYSEL BAĞLILIKLAR daha ön planda oluyor..
BU ANLAMDA YENİCE CİDDİ BÖLÜNMELER YAŞAMIŞ..
O bunun adamı,şu ötekisinin adamı gibi değerlendirmeler ön planda,hatta YENİCE İlçe Merkezi ile YENİCE’NİN YORTAN BELDESİ arasında bile bir uyum olduğunu söylemek zor..
Sayın SABRİ TON’UN neden alındığını henüz kimse çözememiş.
AK PARTİ Yenice İlçesinde önemli ayrışmalar yaşıyor..

EĞER 2017 YILINDA YEREL VE GENEL SEÇİMLER YAPILIRSA,AK PARTİ KARABÜK MERKEZ,SAFRANBOLU,YENİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Geniş bir çevre “2017 YILI SONBAHARINDA YEREL VE GENEL SEÇİMLER YAPILIR..” görüşünü dile getiriyor,bunun gerekçelerini de çok etraflı biçimde anlatıyorlar.
2017 YILINDA YEREL VE GENEL SEÇİMLER YAPILIR MI..?
Diyelim ki bu karar alındı..
AK Parti KARABÜK MERKEZ,SAFRANBOLU ve YENİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI kim/kimler olur acaba,Karabük Merkez Belediye Başkan Adaylığı veya ADAY/ADAYLIĞI için çok isim çıkar ortaya..
KARABÜK MERKEZ AK PARTİ AÇISINDAN BOŞ DURUMDA..
SAFRANBOLU Belediye Başkanı Sayın NECDET AKSOY’UN gelecekte YENİDEN ADAY GÖSTERİLME ihtimali bize göre çok zayıf,önce ki İlçe Teşkilatı ile geçinememiş,görevden alınan İlçe Başkanı Sayın AHMET GÜNEŞ’İN çok ağır suçlamalarına muhatap olmuş bir isim.
Başka dezavantajları da var Sayın NECDET AKSOY’UN
YENİCE Belediye Başkanı Sayın ZEKİ ÇAYLI’NIN DA yeniden Belediye Başkan Adayı gösterilmesi-en azından bize göre-çok zor,hatta pek mümkün değil.
BURALARDA AK PARTİ KİMLERİ ADAY GÖSTERİR ACABA..?

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ “2017 YILINDA SEÇİM OLURSA YENİDEN ADAYLIĞINI KOYAR MI,YA KOYARSA…”
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ,eğer 2017 yılında ERKEN YEREL SEÇİMLER olursa,YENİDEN BELEDİYE BAŞKAN Adayı olur mu, “EVET BEN YİNE VARIM DER Mİ..?”
“İLK KEZ ÜÇÜNCÜ DÖNEM.İSTİKRAR SÜRSÜN..” der mi..?
Şu an itibarı ile böyle bir ihtimal görülmüyor ve Sayın RAFET VERGİLİ’DE böyle bir ihtimalin çok zayıf olduğu yolunda mesajlar veriyor bu yönlü mesajlar veriyor..
ADAYLIĞI BÜTÜN DENGELERİ/HESAPLARI ALT/ÜST EDER..
Sayın RAFET VERGİLİ’NİN Siyasetten kopması,köşesine çekilerek bütün zamanını Sanayi Tesislerine ayırması bize göre hayli zor,burada önemle üzerinde durulması gereken bir konu ise Sayın VERGİLİ’NİN Milletvekili Adayı olarak düşünülmesidir.
MHP ÖNÜMÜZDE Kİ SÜREÇTE KENDİSİNİ TOPARLAYABİLİR Mİ..?
Şu an itibarı ile Sayın DEVLET BAHÇELİ Partisine tamamen hakim olmuş durumda,ancak,Partisine hakim duruma geçmişken TABANINA TAMAMEN HAKİM Mİ acaba..?
TABANDA BİR DAĞILMA VAR MI/YOK MU,BU ÖNEMLİ..
Sayın RAFET VERGİLİ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLUR MU DERSİNİZ..?
Yoksa “BELEDİYE DE HİZMETE DEVAM KARARI MI VERİR..?”

ÇOK GÜLDÜĞÜMÜZ,HOŞUMUZA GİDEN “ESPRİ GİBİ İKİ OLAY..” VE “BEN İZİNE GİDİYORUM CAMİ KAPALI İLE ISPANAK DİYE EKTİM..”
Karabük Valisi Sayın MEHMET AKTAŞ,Safranbolu’da tetkik ve temaslarda bulunurken fıkra gibi bir olaya tanık olmuş ve bir Cami’nin İmamı Cami’nin kapısına “BEN İZİNE GİDİYORUM.CAMİ İBADETE KAPALI..” şeklinde yazı asıldığını görmüş..
OLACAK İŞ DEĞİL DOĞRUSU..
Bu İmamın izine gideceğini İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ mutlaka biliyormuştur,İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ izini ile,İMAM YILLIK İZİNE çıkmış olsa gerektir CAMİ’NİN İZİN NEDENİ İLE İBADETE KAPATILMASI NE ANLAMA GELİYOR acaba..?
OLAYA GERÇEKTEN ÇOK GÜLDÜK,HOŞUMUZA GİTTİ.
Yıllar önce JANDARMA EKİPLERİ,Köyün birinde KENEVİR BİTKİSİ ekildiğini haber alıp baskın yapmışlar,kenevir ekili olan tarlanın sahibi yaşlı kadını alıp getirmişler..
YAŞLI KADININ İKİ GÖZÜ İKİ ÇEŞME..
“NE BİLEYİM BEN OĞLUM,BEN BUNLARI ISPANAK DİYE EKTİM BUNLAR ÇIKTI..” şeklinde açıklamalar yapmış,gerçekten öylesine hoş bir ifade ki,hem güldük,hem yaratıcı zekaya hayran olduk.
“BEN İZİNE GİDİYORUM,CAMİ İBADETE KAPALIDIR..”
“ISPANAK DİYE EKTİM,BUNLAR ÇIKTI NE BİLEYİM AH OĞLU..”
Bu iki olay gerçekten hoşumuza gitti..

AK PARTİ’NİN YAPTIĞI ZİYARETLERİ SİZCE “MUHALEFET PARTİLERİNİN YAPMASI GEREKMEZ Mİ..?”,ZİYARETLER GÖNÜL ALIR DEĞİL Mİ..
AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR ve İL YÖNETİM KURULU Üyeleri kaç gündür,adeta kapı/kapı geziyorlar,ziyaretler yapıyorlar..
TÜM PARTİLERİ ZİYARET ETTİLER..
SİVİL DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTLERİNİ ZİYARET ETTİLER..
Kim nasıl değerlendirirse/değerlendirsin,bu ziyaretler muhataplarının GÖNLÜNÜ ALIR,muhataplarının HOŞUNA GİDER ve aslında bu tür davranışlar MUHALEFET PARTİLERİNDEN gelmeli,onlar yapmalı bu ziyaretleri..
AK Parti ziyaretlerini “O VEYA BU GEREKÇELERE OTURTABİLİR..” ancak burada önemli olan,O KURULUŞLARIN ziyaretine gidip,bir çaylarını içmektir..
MUHALEFET PARTİLERİ BUNLARI YAPMIYORLAR.,.
Aslında,yine ve ısrarla söylüyoruz,bu tür ziyaretler ve bu ziyaretler sırasında GÖRÜŞ ALIŞ/VERİŞİNDE bulunmak MAHELEFETİN İŞİ olmalı,ancak,böyle bir olaya rastlamak mümkün değil.
AK PARTİ,PARTİ ÇALIŞMASINI DÖRT/DÖRTLÜK YAPIYOR.
Seçimlerde de bunun sonucunu fazlası ile alıyor..
MUHALEFET PARTİLERİNIN YAPMASI GEREKEN ZİYARETLER BUNLAR..

ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİNDE SIKIŞMA VE TIKANMANIN BÜTÜN BİR ÜLKENİN SORUNU OLDUĞU BESBELLİ,KARABÜK NASIL ÖNLEMLER ALACAK
ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİNDE sıkışmaların,tıkanmaların BÜTÜN KENTLERDE yaşandığı biliniyor,özellikle İSTANBUL BU ANLAMDA adeta kan ağlıyor sayılır.
KALDI Kİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ trafik sıkışıklığın,tıkanmalarını önlemek amacı ile çok ciddi yatırımlarda yapıyor,ancak artan araç sayısına onlarda yetişemiyorlar demek.
Neyse,bu manada KARABÜK NE YAPACAK..?
Yeterli önlemlerin alınmayışı bir sebep.
ARAÇ SAHİPLERİNİN TUMUMU BİR BAŞKA SEBEP..
Araç sahipleri istiyorlar ki “ARACAMIZ GÖRECEĞİMİZ KADAR YAKIN BİR YERDE DURSUN,AYRICA,ARACIN PARK ETTİĞİ YERE PARA ÖDEMEYELİM..” temel anlayış bu.
YETERLİ OTOPARK OLDUĞU SÖYLENİYOR..
Ancak OTOPARKLAR BOŞ CADDE KENARLARI TIKIŞ/TIKIŞ.
PARK YERİ BULMAK HİÇ Mİ HİÇ MÜMKÜN DEĞİL..

KARDEMİR’İN GİRİŞİNDE Kİ “KAVŞAK İÇİN YENİ BİR DÜZENLEME YAPILACAĞI SÖYLENMİŞTİ..” SES ÇIKMADI VE TRAFİKTE TIKANMALAR
KARDEMİR’İN girişinde bulunan kavşak ŞEHİRİÇİ TRAFİK TIKANMALARININ temel sebeplerinden birisi,hatta en başta gideni gibi görülüyor/gösteriliyor..
BİR KARDEŞİMİZİN dile getirdiği iddiayı birkaç kez yazdık “BALIKPAZARI İLE NAMAL PETROL’ÜN ÖNÜNE KADAR 23 DAKİKA DA GİTTİM VE BURASI TAŞ ÇATLASA 700 METRE KADARDIR…” demişti o kardeşimiz.
BU 23 DAKİKALIK SÜRE,belki tatil nedeni ile,bayram nedeni ile,yahut aynı anda Safranbolu’ya veya o istikamete gitmek için hep birden yola çıkmak nedeni ile vuku bulmuş olabilir.
NORMAL ZAMANDA BU KADAR SÜRE TUTMAYABİLİR..
Ancak,böyle çözümsüzlük ortamında,YARIN/ÖTEKİ GÜN,BU 23 DAKİKALIK SÜRE NORMAL HALE GELİR VEYA DAHA DA UZUN SÜRELERE DÖNEBİLİR..
Olayı böyle ele almak ve düşünmek gerekir.
ŞEHİRİÇİ TRAFİK SORUNU GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYECEKTİR..
Bunun kaçınılmaz olduğunu herkes kabul etmek zorundadır..
Bu gerçeği yetkili/yetkisiz herkes kabul etmelidir..

“EMEKLİLERE PROMOSYON VERİLMESİ OLAYINDA BELİRSİZLİK..” VE EMEKLİ MAAŞLARINDAN BANKALARIN KOMİSYON KESMESİ..”
Sayın SÜLEYMAN SOYLU ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK Bakanlığı döneminde,EMEKLİLERE PROMOSYON verilmesi için çok ciddi çalışmalar yaptı ve emekliler promosyon beklentisine girdi.
SONRA Sayın SÜLEYMAN SOYLU BAKANLIKTAN AYRILDI.
ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK Bakanlığı görevine gelen Sayın MEHMET MÜEZZİNOĞLU,kendisinden önce ki Bakan döneminde hayli ümitlenen EMEKLİLERİN bu ümitlerini,adeta,yer ile yeksan eden açıklamalar yapmaya başladı.
“EMEKLİLERE PROMOSYON VERMEK GİBİ GÖREVİMİZ YOK..” dedi Sayın MEHMET MÜEZZİNOĞLU ve böyle çalışmanın içinde olmadığına ilişkin mesaj verir gibi yaptı.
ŞİMDİ EMEKLİLER İÇİN BİR TEHLİKE DAHA BAŞGÖSTERDİ.
Emekli maaşını veren Bankalar HİZMET BEDELİ adı altında belirli bir KOMİSYON ALMAYA hazırlanıyorlar şeklinde Kamuoyu’na bilgiler yansıtılmaya başlandı.
BÖYLE BİRŞEY OLABİLİR Mİ..?
Diyelim oldu,tut ki bu uygulama başladı EMEKLİ NE YAPABİLİR..?

ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİ YARD.DOÇ DR SAYIN ERKAN DOĞAN’IN YÖNETİMİNDE CİDDİ MESAFELER ALDI..
KBÜ TIP FAKÜLTESİ ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA Hastanesi Yöneticiliği görevine atanan Yard.Doç.Dr.Sayın ERKAN DOĞAN ile çok önemli gelişmeler kaydetti,önemli mesafeler aldı.
Sayın ERKAN DOĞAN yaptığı değişiklikler,getirdiği yeni uygulamalar ile BİRÇOK YAKINMAYI/ŞİKAYETİ önledi ve özellikle ACİL SERVİS özelince yoğunlaşan şikayetler minimum düzeye indi,hatta kalmadı denilse yeridir.
Yard.Doç.Dr.Sayın ERKAN DOĞAN,Hastane içinde önemli değişiklikler yaparak dar olan KULLANIM ALANLARI GENİŞLETTİ,pek fazla işlevi olmayan geniş alanları kullanır hale getirdi.
Yalnız BİR KONU SAKIN UNUTULMAMALI.
KBT ŞİRİNEVLER HASTANESİ NE KADAR BAŞARILI OLURSA OLSUN,Karabük’e mutlaka ama mutlaka bir DEVLET HASTANESİ GEREKMEKTEDİR..
DEVLET HASTANESİ OLMAYAN KENT OLMAKTAN ÇIKMAMIZ GEREK.
Yard.Doç.Dr.Sayın ERKAN DOĞAN mükemmel işlere imza atıyor..
 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (5)
 • karabük düşmanı

  SAYIN GÖLBEK TRAFİK SIKIŞIKLIĞI İLE İLGİLİ YAZARKEN SÜRÜCÜLERE SUÇ BULARAK YİNE TORNİSTAN YAPMIŞSINIZ.KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI HAŞMETMAAPLARI 1.SIRAYA PARKI YASAL HALE GETİRDİĞİ İÇİN SUÇU 2.SIRAYA PARK EDENLERDE BULMUŞ SİZDE ARKASINDAN GİTMİŞSİNİZ.BENCE BAŞKAN 2.SIRAYI DA OTOPARK HALİNE GETİRECEK ONUN YOLUNU YAPIYOR SİZE SÖYLEYEYİM.SAYIN GÖLBEK SİZDEN RİCA ETMİŞTİM ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİNDEN KİM SORUMLU LÜTFEN ÖĞRENİN VE KÖŞENİZDE PAYLAŞIN DİYE AMA YİNE KULAĞINIZIN ÜSTÜNE YATMIŞSINIZ.VARSA TRAFİK SUÇU İŞLEYEN SÜRÜCÜ AÇILIŞ VE TOPLANTI MERAKLISI EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ VE BEN YAPTIM OLDUCU BELEDİYE BAŞKANIMIZ ENGEL OLSUNLAR.ÖYLE YA ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİNDEN YA POLİS YA DA ZABITA SORUMLU.KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ÇOK HIZLI BÜYÜYOR ŞEHRİMİZ SÖZÜ GEÇEN 50.000 ÖĞRENCİYİ KALDIRMAZ DEDİĞİMDE EV YAPAR SATARIZ,YURT AÇAR GELEN ÖĞRENCİLERDEN SERVETİMİZİ ARTTIRIRIZ DİYE ELLERİNİ OĞUŞTURAN KARABÜK ZENGİNLERİ İLE BERABER SİZ DE BENİ ELEŞTİRMİŞTİNİZ.EV KUR A O YERİN SATIŞINA KARŞI ÇIKTIĞIMDA,BATTI ÇIKTI BU HALİYLE İŞLEVSİZ DEDİĞİMDE DESTEKÇİ BULAMAMIŞTIM BU KÖŞEDE.ÜNİVERSİTEYİ BU HALE GETİREN REKTÖR MURADINA ERDİ VEKİL SEÇİLDİ.ZENGİNLER ÇARPIK KENTLEŞME İLE ÖNLERİNE GELEN BOŞ ARAZİLERİ BİNALARLA DOLDURDU.ÇOK BİLEN BELEDİYE BAŞKANI İNSANLAR GELEMEZ DİYE YEŞİL MAHALLEYE TAŞINMADI AMA ŞİMDİ HÜKÜMET KONAĞI OLACAK O BİNA.15.000.000 LİRAYA MAL OLDU DİYORLARDI.ŞİMDİ BİR O KADAR DAHA HARCARLAR HİZMETE SOKMAK İÇİN.NASIL OLSA HESAP SORAN YOK.SAYIN VALİMİZE VE ÇOK BİLEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA SORMALI BELEDİYEYE Mİ YOKSA HÜKÜMET KONAĞINA MI DAHA ÇOK İNSAN GİDER.KARABÜKÜ İMRENİLECEK KENT YAPTIM, TRAFİK SORUNU YOK DİYEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZATI ALİLERİ ETTİ EDEMEDİ ŞEHİR MERKEZİNE BİR BELEDİYE BİNASI VE İŞ MERKEZİ DAHA HEDİYE ETTİ .SANIRSINIZ İŞ MERKEZLERİNİN HEPSİ DOLU DA GİRİŞİMCİLER DÜKKAN YERİ BULAMIYOR. O BÖLGEYE ÇOK KATLI BİR OTOPARK YAPILSAYDI DA ŞEHİR İÇİ YOLLAR OTPARK HALİNE GETİRİLMESEYDİ İYİ Mİ OLURDU ? YOK CANIM NE GEREK VAR KARABÜK DE TRAFİK SORUNU YOK Kİ?HA BU ARADA OTOPARKÇI DERNEK ARTIK ÖĞRENCİLERE BURS VERMİYOR DİYORLAR.SAYIN GÖLBEK BU KONUYU ARAŞTIRIP BİZLERİ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ LÜTFEN. DÜN ÇARŞIDA İŞİM VARDI SAYIN VEKİLİMİZ BAZI ZİYARETLER YAPMAK İÇİN ŞEHRİMİZE GELMİŞ. SAYIN VEKİLİMİZİN SAYESİNDE AYLAR SONRA ŞEHRİN İÇİNDE TRAFİK POLİSİ GÖRDÜM.SADECE VEKİLİMİZİN GEÇECEĞİ GÜZERGAHTA VARLARDI AMA OLSUN , BİR DAHA KİM BİLİR NE ZAMAN GÖRÜRÜZ ŞEHRİMİZDE GÖREV YAPAN TRAFİK POLİSLERİNİ.MİNİBÜS DURAKLARININ OLDUĞU BÖLGEDEYDİLER, ŞEHİRLERARASI TRAFİĞİN İŞLEDİĞİ ZONGULDAK CADDESİNDE TRAFİĞİ AÇMAYA ÇALIŞIYORLARDI AMA ÇELİŞKİYE BAKIN Kİ ASIL TRAFİĞİ SIKIŞTIRAN PARK HALİNDEKİ ARABALARA BİR ŞEY DEMİYORLARDI.OTOPARK DEĞNEKÇİLERİ DE YOKTU HALBUKİ, YANİ KİMSE PARA DA KAZANMIYORDU PARK EDEN ARAÇLARDAN AMA ŞEHİRLER ARASI YOLDA İKİ SIRA PARK VARDI.GERÇİ BURASI KARABÜK BASİRETLİ YÖNETİCİLERİMİZ SAYESİNDE ÖYLE BİR HALE GELDİK Kİ HİÇ BİR ŞEYİ YADIRGAMIYORUZ.O KADAR ÇOK KONU VAR Kİ BAKIN DAHA ESENTEPE TRAFİĞİNE,YENİCE SİYASETİNE , FETÖ SORUŞTURMASINA, KAPULLU YOLLARINA GELEMEDİK.SAYIN BELEDİYE BAŞKANINA SORUYORUM KAPULLU NUN EN ÜCRA KÖŞELERİNİ BİLE SICAK ASFALTLA KAPLAYAN BELEDİYE NEDEN ASIL TRAFİĞİN YOĞUN OLDUĞU KAPULLU ANA CADDESİNİN ASFALTINI DÜZÜLTMİYORSUNUZ.YOKSA KAPULLU LU DOSTLAR HAKLI MI? 35 YIL ÖNCE YAŞANAN OLAYLAR YÜZÜNDEN DÜŞMANMISINIZ KAPULLU YA?BİRDE İKTİDAR PARTİSİNİN SAYIN YÖNETİCİLERİNE SÖYLERMİSİNİZ HALK SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN AK PARTİYE OY VERİYOR YANILIPTA KERAMETİ KENDİLERİNDE ZANNETMESİNLER.

 • MHP DEĞİŞMELİ

  MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ AKP DESTEKÇİLİNİ BIRAKMALI.MUHALEFET GİBİ MUHALEFET YAPMALI.GENEL BAŞKAN DEVLET BAHÇELİ MHP YE YAZIK ETMEMELİ.GÖREVİ KENDİ İSTEYİYLE BIRAKIP GİTMELİ.MESELA OKTAY VURAL GENEL BAŞKAN OLSA MHP EN AZINDAN İKTİDAR ORTAKLIGI YAPAR.TABAN ARTIK BIKTI MUHALEFETTEN.MHP TABANI AKP LİLER GİBİ İHALE MİHALE PEŞİNDEDE KOŞMAZ AMA BIKTIK ARTIK.NE İKTİDAR OLURUZ SÖZLERİ VAR.NE KOİLASİYON ORTAGI OLURUZ SÖZLERİ VAR.ADETA BİZ MİLLETVEKİLİLİĞİNE DEVAM EDELİM TABAN KADERİYLE BAŞBAŞA KALSIN GİBİ DÜŞÜNÜYOLAR.

 • BARAJ ALTI KALMAK

  MHP İlk seçimde bu yönetim ile %5 oyu bile zor alır. Taban değişimden yana, MHP genel nerkezinde görev yapan kendi eşini,çocuğunu sokağa çıkarıp halka sorsa bu durumu görür

 • Emekliye promosyon

  Emekliye promosyon yerine kol saati veriyolar.Emeklilerin başkanından çıt çıkmıyor.Konuşsa AKP Lİ abileri büyükleri kızar konuşamazki.Ama karşısına konuşabilecek bir aday hazırlanacak haberi olsun.

 • Gönderen

  Vatan Hastahanesi’nin Karabük Araştırma Hastahanesine devrinden bahsetmiştiniz. Öyle bir çalışmanın olduğunu yada konunun ilgili kişilerce değerlendirildiğini yazmıştınız. O konu ne oldu? Bir kere yazdınız, sonra unuttunuz. Oysa siz ortaya attığınız konuların takibini de yapıyorsunuz ve sık sık hatırlatıyorsunuz. Demek pek bir umut görmüyorsunuz ki o konuyu gündemde tutmaya gerek duymuyorsunuz. Umutsuz vaka yani!
  O hastane binaları da, yeşil mahalledeki belediye binası gibi çürüyecek mi? Mevzuat konusunu halletmek çok mu zor?


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  38 +33 81
 2. Fenerbahçe

  38 +35 73
 3. Konyaspor

  38 +21 68
 4. Başakşehir

  38 +20 65
 5. Alanyaspor

  38 +9 64
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  38 +8 59
 8. Antalyaspor

  38 +7 59
 9. Karagümrük

  38 -5 57
 10. Adana Demir

  38 +13 55
 11. Sivasspor

  38 +2 54
 12. Kasımpaşa

  38 +10 53
 13. Hatayspor

  38 -4 53
 14. Galatasaray

  38 -2 52
 15. Kayserispor

  38 -7 47
 16. Gaziantep FK

  38 -8 46
 17. Giresunspor

  38 -6 45
 18. Ç. Rizespor

  38 -27 36
 19. Altay

  38 -18 34
 20. Göztepe

  38 -37 28
 21. Yeni Malatya

  38 -44 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.