Kazdağlı Meydanı’nda Karma Resim Sergisi Sanatseverleri Bekliyor!

Kazdağlı Meydanı’nda Karma Resim Sergisi Sanatseverleri Bekliyor!

Yayın: 09.05.2024 16:42
Paylaş:
A+ A-

Ağaç Sergisi, Safranbolu Tarihi Çarşı’da Şefik Yılmaz Dizdar Sanat Evi Kazdağlı Meydanı’nda saat 18.00’de açılacak. Sergi, sanatseverler için kaçırılmayacak bir etkinlik olacak.

Karma Resim Sergisi, birbirinden yetenekli sanatçıların eserlerini bir araya getirerek sanatseverlere büyük bir keyif ve ilham sunacak. Burcu Sezer, Eyüp Günaydın, Fatma Avcı, İlknur Başat, Nergiz Çelikkaya, Nurcan Ağan, Sacide Çapraz, Sakine Kelleci, Sevgi Şahinder Çakır, Sevil Koca, Soner Alkan gibi isimlerin tabloları serginin göz alıcı ve etkileyici atmosferini oluşturacak.

Sanat dolu bir hafta sonu için Ağaç Sergisi‘ni şimdiden takvimlerinize kaydetmeyi unutmayın! (Esra Oğuzkağan Özkan)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ankara’da Karabük Yeniceliler Derneği Kuruluyor

Yayın: 21.05.2024 16:53
Paylaş:
A+ A-

Ankara’da yaşayan Yeniceliler dernek çatısı altında birleşmek için harekete geçti.

Başkentin Nallıhan ve Beypazarı ilçeleri ile Nallıhan’ın Çayırhan mahallesinde oturan Yeniceli vatandaşlar Karabük Yeniceliler Derneği’nin kuruluşu için ilk adımı attı ve hazırl anan tüzük ile resmi başvuruda bulundu.

Kurucu başkanlığını Yetkin Cinkavuk’un üstlendiği Ankara Yeniceliler Derneği’nde Ümit Kocakaya, Üzeyir Kışla, Fatih Soylu, Ersoy Ovaz, Sercan Köklü ve Volkan Katırcı kurucu üye oldu.

Maden işçisi olan Başkan Cinkavuk kurucu ekipte maden işçilerinin ağırlıkta olduğunu hatırlatarak, “Birbirinden değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek sosyal yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma maksadıyla bir çatı altında toplandık. Yakın zamanda açılışımızı yaparak başkentin diğer ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizle buluşmak, etkinlikler yapmak istiyoruz. Yeni kurduğumuz derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.