DOLAR 18,8116 0.01%
EURO 20,4382 -0.29%
ALTIN 1.165,36-0,08
BITCOIN 4359820,31%
Karabük
11°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (8.Haziran.2016)

ABONE OL
8 Haziran 2016 10:16
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK PARTİ İÇİNDE SİYASET YAPAN BİR KARDEŞİMİZ “GÖREVE GELDİĞİMİZ GÜNDEN BU YANA BİZİ GÖREVDEN ALIYORLAR..” DEDİ.
Dün AK Parti içinde Siyaset yapan bir Kardeşimizle karşılaştık “ABİ YAZDIKLARINI OKUDUM.HEPSİ DOĞRU.AK PARTİ BİRİLER İSTEDİ ,BİRİLER GÖREV ALAMAMANIN HIRSIYLA SAĞA/SOLA ŞİKAYETTE BULUNUYOR DİYE TEŞKİLAT DEĞİŞTİRMEZ..” dedi.
“SİZDE YAZMIŞSINIZ.AK PARTİ’NİN KRİTERLERİ VARDIR,ÖLÇÜLERİ VARDIR.EĞER TEŞKİLATLAR BUNLARIN BİRKAÇINA UYUMLU DEĞİL ,UYUMLU ÇALIŞMIYORSA,GÖREVİNDEN ALINIR..” değerlendirmesi yaptı.
“ZATEN BİZ GÖREVE GELDİĞİMİZ GÜNÜN,ERTESİNDE GÖREVDEN ALINIYORLAR ŞEKLİNDE DEDİKODULAR ÇIKARTMIŞLARDI.YİNE AYNI ÇEVRELER,AYNI DEDİKODULARINI DEVAM ETTİRİYORLAR..” gibi bilgiler verdi.
Bir tek İl eski Başkanı Sayın ÖMER AYAR ve birlikte çalıştığı bazı arkadaşlarını ayrı tutarak “ESKİLERİN BELİRLİ KESİMLERİ DEDİKODU ÜRETİYORLAR,ALLAHI VAR Sayın ÖMER AYAR HİÇBİR SÖYLENTİYE BULAŞMIYOR.TERTEMİZ ve DİMDİK DURUYOR..” bilgilerini verdi.
Sonra da “DÜN SİZ YAZDINIZ.AK PARTİ’NİN BİR TEŞKİLATI GÖREVDEN ALMASI İÇİN 5 TEMEL ŞART VAR.BUNLARIN HİÇBİRİ KARABÜK İÇİN GEÇERLİ DEĞİL..” iddiasını dile getirdi.
Çok iyi bir performanslarının olduğundan söz etti,oy oranımız ortada falan dedi,Mali ve Ahlaki hiçbir zaaflarının olmadığını,Bölge Milletvekilleri ile çok iyi ilişkiler içinde olduklarını belirtti.
“DİYELİM Sayın TİMURÇİN SAYLAR ve EKİBİNİ ALDILAR.ÖNE ÇIKMIŞ,KİTLELERİ HEYECANLANDIRAN BİR İSİM VAR MI,BU İŞLERİ EN İYİ İZLEYEN BİR ABİMİZSİN,SENİN AKLINDA BİR İSİM VAR MI MESELA.ŞU İL BAŞKANI OLURSA PARTİ DAHA GÜÇLENİR DENİLECEK İSİM VAR MI..?” dedi.
“BİZ HERGÜN BÖLGE İNSANI İLE İÇ/İÇEYİZ.HİÇ KİMSEYE TEPEDEN BAKMADIK/BAKMAYIZ..” diyerek “BU ŞART BİZE HİÇ UYMAZ..” gibi görüşler dile getirdi.
En son olarak “BU DEDİKODULARI BIRAKSINLAR ARTIK..” dedi..
“PEKİ KİMLER BUNLAR..” dedik “O veya ONLAR BİLİRLER..” dedi.

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN 27 MİLYON EURO TUTARINDA Kİ YATIRIMI VE BİR OKURUMUZUN YORUMU,ŞİMŞEKLER..
Dün BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR Belediyesi’nin AVRUPA BİRLİĞİ Kredilerini de kullanarak,27 milyon Euro harcama ile yaptırdığı KATI ATIK BERTARAF Tesisi’ne değinen bir yazımız vardı.
BİR OKURUMUZ YORUM GÖNDERMİŞ..
YORUMU OKUDUK,KAFAMIZDA ŞİMŞEKLER ÇAKTI..
O Okurumuz 400 bin lira harcanarak yapılan ASANSÖRDEN söz etmiş,150-200 BEDAVA DAĞITIMI için yapılan TÖRENLERDEN söz etmiş ve KARABÜK’ÜN küçük işlere motive edildiği gibi bir izlenim vermiş yorumuna.
KAFAMIZDA ŞİMŞEKLER ÇAKTI GERÇEKTEN..
Karabük en son “MİLYON EURO HARCANARAK HİZMETE ALINAN BİR TESİSİ AÇTI..” diye düşündük,ne yazık ki aklımıza böyle bir açılış gelmedi..
OKURUMUZ MÜTHİŞ BİR YORUM GÖNDERMİŞ..
Haklı,çok haklı,müthiş bir yorum göndermiş..

“KARDEMİR YÖNETİMİ NOKTASINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM..” DİYORUZ VE O İSMİN BİZE VERDİĞİ BİLGİLERİ YAZIYORUZ..
“KARDEMİR YÖNETİMİ NOKTASINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM..” bilgiler veriyor,düşüncelerini anlatıyor,bunları yazıyoruz,bakıyoruz ki bazı insanlar,bu görüşleri bizim yazdığınızı zannediyorlar.
OKUDUKLARINI ANLAMIYORLAR veya BİZ ANLATAMIYORUZ.
Biz,1994/1995 yıllarında “KARABÜK DEMİR/ÇELİK ÖZELLEŞTİRİLEMEZSE KAPATILACAKTIR..” sözlerinin edildiği dönemden bu yana gelişmeleri izlemeye gayret ederiz.
“ÖZELLEŞTİRİLEMEZSE/KAPATILACAKTIR..”
Dönemin HÜKÜMETİ BU KARARI ALMIŞTI..
KARABÜK DEMİR/ÇELİK FABRİKALARINI Özelleştirme kapsamında ALMAK İSTEYEN BİR ALLAHIN KULU YOKTU ortalıkta,Firmalar bu işe hiç mi hiç yanaşmıyorlardı..
Hatta “HÜKÜMET RİCA EDER,BURAYI SİZ ALIN DER,FALAN DİYE,FİRMALAR FELLİK/FELLİK KAÇIYORLARDI..” sonra YÖRE SAKİNLERİ adına,özellikle İKİ İSİM bu işe BİZ VARIZ dediler,DİĞERLERİNİ İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR..
O süreçte KAÇ FİRMA,Sanayicilere tanınan 4 milyar liralık HİSSE SENEDİNİ ALDI,bu bile başlı/başına YÖRE SANAYİCİSİNİN OLAYA BAKIŞININ BİR GÖSTERGESİDİR..
Her ne hal ise,BİZ O ZAMAN DURDUĞUMUZ YERDE DURUYORUZ.
KARDEMİR YÖNETİMİ NOKTASINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM bize düşüncelerini aktarmıştır,biz bunları yazdık,biz Okurlarımızla bunları paylaştık,görüşlerinde de haklılık payı var bu Kardeşimizin.
ÇOK HAKLI GÖRÜŞLER DİLE GETİRDİ.
Olayın özeti bu.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI SAYIN MEHMET CEYLAN VE GÜNEYDOĞU ANADOLU’NUN AYAĞA KALKMASI GÖREVİ..
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI Sayın MEHMET CEYLAN’A çok ağır bir görevin verildiğine ilişkin haberler alıyoruz ve Sayın CEYLAN bu görevin altından da başarı ile kalkar diye düşünüyoruz.
GÜNEYDOĞU’NUN AYAĞA KALDIRILMASI GEREKİYOR..
Bu nokta da en ağır görev Sayın MEHMET CEYLAN’IN ve yıkılan ŞEHİRLERİN yeniden imarı başta olmak üzere,çok ağır bir yükün altında Sayın MEHMET CEYLAN..
O nedenle Karabük’e gelişleri azalabilir..
Yoksa bu Yöre insanı bilir ki,Sayın MEHMET CEYLAN’IN yüreği sürekli buralardadır,aklı buralara hizmet ile doludur,bu Yöreye hizmeti çok ama çok önemser..
GÜNEYDOĞU ÜLKENİN/HÜKÜMETİN ÖNCELİĞİ..
Bu öncelikte en ağır yük Sayın MEHMET CEYLAN üzerinde..

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ NEDENİ İLE “GÖSTERMELİK ÇÖP TOPLAMA FAALİYETLERİ..” NE KADAR GÜLÜNÇ OLUYOR YARABBİ,NE KADAR..!!
DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ kutlanıyor ve Yöremiz insanı olayın pek farkında bile değil,hoş farkında olsa ne yapacak 10 YILI AŞKIN SÜREDİR KATI ATIK BERTARAF Tesisi yapılmıyor,Yöre sakinleri bunun farkında mı..?
Örneğin KARABÜK ÇÖPLERİ..
Örneğin SAFRANBOLU ÇÖPLERİ..
Buralarda sık/sık yangınlar çıkar ÇÖPLERİN ATILDIĞI YERLER MESKUN MAHALLERE çok yakın olduğu için,o çevrede oturan insanların hayatı çekilmez olur..
PEK KİMSE DE UMURSAMAZ..
ÇEVRE GÜNÜ nedeni ile ÇÖP TOPLAMA FALAN YAPILIR YA,insan cin/ifrit oluyor,BİRGÜN ÇÖP TOPLADINIZ,PEKİ 364 GÜN ne yaparsınız 364 gün ÇEVRE OLAYINA bakışınız nedir..?
KARÇEV YÖNETİM KURULU’NDA KİMLER VAR..?
BELEDİYE BAŞKANLARI..
Bu Belediye Başkanları KATI ATIK BERTARAF TESİSİNİ yaptıramamışlar,ama,ÇEVRE GÜNÜ nedeni ile TUMTURAKLI SÖZLER etmekten geri durmazlar..
ÖYLE DEĞİL Mİ..?

CHP MERKEZ İLÇE KONGRESİ “YALNIZCA SEÇİM MADDESİ İLE..” 19 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ SAAT 13.OO DE TOPLANACAK..
CHP Karabük Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimi’nin istifası ile boşalan İLÇE BAŞKAN ve YÖNETİMİ için 19 Haziran Pazar günü yapılacak OLAĞANÜSTÜ KONGRE’DE seçim yapılacak.
KONGRE YETERLİ DELEGE SAYISI İLE AÇILACAK.
DİVAN KURULU SEÇİLECEK..
HEMEN SEÇİMLERE GEÇİLECEK..
Yani Kongre hesap sormayacak,çalışmalarınız az oldu,çok oldu gibi tartışmalar yapılmayacak ve ADAYLAR DİVANA İSİMLERİNİ bildirip Seçimlere geçilecek.
BELKİ ADAYLARA KONUŞMA HAKKI VERİLEBİLİR..
Aslına bakarsanız şu ana kadar BEN RESMEN ADAYIM diyen kimse de görünmüyor ortalıkta,bazı isimlerden söz ediliyor,ancak,konuya ilişkin BEN ADAYIM BİLDİRİMİNDE bulunan,Kamuoyu’na açıklama yapan kimse yok.
BİRKAÇ İSİMDEN SÖZ EDİLİYOR..
Bir BAYAN ADAYIN İKNASI için çalışmalar varmış.
CHP İLÇE KONGRESİ 19 HAZİRAN GÜNÜ YAPILACAK.

“ANADOLU ASLANLARI..” İSİMLİ BİR DERNEĞİN KURULMA ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜLÜYOR ŞEKLİNDE HABERLER VE KARABÜK OLAYI..
İş Dünyası bazı isimler altında ÖRGÜTLENİYOR ve bunların TİCARET ve SANAYİ ODALARI ile ESNAF ODALARI ile bağı olmuyor,örneğin KASİAD var,MÜSİAD var,bunlara benzer yeni örgütlenmeler geliyor sanıyoruz.
KASİAD ÇOK CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPIYORDU.
Daha sonra PARALEL YAPI denilerek ciddi güç kaybına uğratıldı ve bu nokta da BİRÇOK OPERASYONLAR yapıldı,halende bu tür operasyonlar durmuş değil.
MÜSİAD ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR..
Şimdi ANADOLU ASLANLARI adı altında yeni bir ÖRGÜTLENME ÜZERİNDE çalışmalar yapıldığına ilişkin bilgiler geliyor ve bu Örgütlenme işinin başında AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın BİNALİ YILDIRIM’A yakın isimler olduğundan söz edenler var.
KARABÜK’TE TEMAS KURULAN İNSANLARI DİNLİYORUZ.
Henüz resmen kurulmamış olan DERNEĞİN KURULMASI için ciddi çalışmaların yapıldığını söylüyorlar ve ANADOLU’NUN BİRÇOK YERİNDE kurulmuş olan Dernek Karabük’te de yakında faaliyete geçer şeklinde bilgiler veriyorlar.
İŞ DÜNYASI SÜREKLİ ÖRGÜTLENME PEŞİNDE..
TİCARET ve SANAYİ ODALARI yeterli hizmet veremiyor mu..?
Öyle olmasa BU TÜR ÖRGÜTLERE pek gerek duyulmazdı herhalde..

SAYIN TAYFUN ÇEBİ VE SAYIN MURAT ORHAN’IN,DÜN ULUSAL GENİŞLİKTE YAYIN YAPAN BİR GAZETEYE VERDİKLERİ İLANIN ETKİLERİ
Dün Sayın TAYFUN ÇEBİ ve Sayın MURAT ORHAN imzası ile Ulusal Genişlikte yayın yapan bir günlük Gazeteye verilen TAM SAYFA İLAN KARDEMİR noktasında yaşanan mücadelenin sürdüğüne ilişkin en net gelişme olarak görülmeli.
İLAN ZAMANLAMA İTİBARI İLE ÇOK ENTERESAN SÜREÇTE VERİLDİ.
KARDEMİR Kontinü Haddane TAV FIRINI/FIRINLARI bakıma alındı ve bu nedenle PARA YATIRMIŞ DEMİR TÜCCARLARINA mal verilmesi bir süre aksatıldı..
DEMİR TÜCCARLARI ADETA ATEŞ PÜSKÜRÜYORLARDI..
Dün KARDEMİR YÖNETİMİ noktasında çok önemli bir ismin BİZE VERDİĞİ BİLGİLERİ YAZMIŞTIK,birçok DEMİR TÜCCARI bizi arayarak bu bilgilere tepki gösterdiler..
BU İNSANLARI YAKINDAN TANIYORUZ.
Daha BİR HAFTA ÖNCESİNE KADAR,bu insanlar KARDEMİR YÖNETİCİLERİ için ne kadar sıcak,ne kadar sevecen,ne kadar taltif eden ,takdir eden ifadeler kullanıyorlardı,ŞU AN İTİBARI İLE ATEŞ PÜSKÜRÜYORLAR.
İLAN BÖYLE BİR ZAMANA GELDİ..
O kesimlerden de çok güçlü bir destek gördüğü kesin..
DEMİR TÜCCARLARI DA o verilen İLAN İÇERİĞİNİ PAYLAŞIR şekilde tutum ve tavır alıyorlardı,daha önce kabul etmedikleri o TAM SAYFA ilan POLİTİKASINA BU KEZ DESTEK VERİYOR GİBİ GÖRÜNTÜLERİ VAR..
Bu ilanlara karşı şimdiye kadar “HİSSE SENETLERİMİZİ ELİMİZDEN ALACAK HALLERİ YOK YA..” şeklinde davranan çevreler “EEEE YETTİ ARTIK..” diyerek yeni bir yola girerler mi..?
Böyle bir yolun İPUÇLARINI,DÜN YAZDIĞIMIZ ve BİZE BİLGİ VEREN KARDEMİR YÖNETİMİ noktasında etkili O isim verdi galiba ve İYİ HATIRLAYIN YABANCI BİR FONA HİSSELERİN devir edilmesi halinden söz ediliyordu..
O ZAMAN İNSANLAR BUGÜNÜ MUMLA ARARLAR HERHALDE..
Her neyse artık,bir mücadeledir sürüyor..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (8)
 • safrankent

  Ahmet Bey Özel İdarenin yaptığı güzel işleri anlatıyordunuz.Ama bu aralar Özel idarede neler olduğunu yazmıyorsunuz.Özel İdare Karman çorban olmuş.Köy hizmetleri birimine gidiyorsunuz kimin nerede ne iş yaptığı belli değil.Bütün personelde bir tedirginlik.rahatsızlık ve endişe var.ve dedikleri şu bugün git yarın gel.yarın allahkerim diyorlar.genel sekreter Mehmet Uzun beye çok büyük tepki var kendi memurundan ve işçisinden.Bütün işler durmuş durumda.Tepkinin sebebi Vali kararnamesinin çıktığı gün bütün müdürleri valiye sunaak değiştirmiş ve yeni yaptığı atamalar hep soru işareti ve yanlış olduğunu söylüyorlar.peki Mehmet Uzun Bey niçin böyle yaptı?hepsi karışık.SONUÇ OLARAK AHMET BEY OLAN YİNE KARABÜKE OLDU VE KARABÜKÜMÜZÜN EVLATLARINA OLDU.GÖREVDEN ALINANLAR TANIDIĞIMIZ KARABÜKÜMÜZÜN ÇOCUKLARI BİZİM ÇOCUKLARIMIZ GELENLER İSE HEP YABANCI.HELE BİRİ VAR Kİ GELENLERDE İNANAMAZSINIZ.VALİ BEYİN ÇOK SAMİMİ OLDUĞU SAKARYADAN KARABÜKE GETİRDİĞİ VE 1 YIL ÖNCE ÖZEL İDAREDE İŞE SOKTUĞU VE ŞİMDİ GİTMEDEN ADAMINI MÜDÜR YAPTIĞI SÖYLENİYOR.GERÇEKTEN DOĞRUYSA ÇOK YAZIK ÇOK YAZIK KARABÜKE.KISACA İŞLER DURMUŞ.ORADA ÇALIŞANLAR İNSANLARDA YENİ GELEN MÜDÜRLERE ÇOK BÜYÜK TEPKİ VAR YANİ NASIL BİR ÇALIŞMA ŞEKLİ OLACAK BELLİ DEĞİL!!!!YAZIK EĞER MEHMET UZUNUN BU DEĞİŞİKLERİ NİÇİN VALİ GİDERKEN YAPTIĞINI AÇIKLAMASI GEREKİR!!ŞU ANDA KARABÜKLÜ OLARAK İNSANLARIN AKLINDA ÇOKKKKKKKKKKKK BÜYÜK ŞÜPHELER VE TEREDDÜTLER VAR.SAYGILARIMLA

 • LA ARKADAŞ’A

  La arkadaş o asıp kesenleri kapı kıranları döneklik yapmaları karşılığında akrabalarını işe aldılar, kademe verdiler, formen yaptılar, lojman verdiler, sen bilmionmu? Allaha çok şükür şimdi sizler o mücadelenin sonucunda bu işçiye ahdım var % 10 bile vermem diyenlerin gitmesi ile %60 ı geçen zamlar aldınızda son model arabalara hatta jiplere biniyorsunuz, siz bunu bilmeyecek kadar körmü oldunuz? Oadam orda dursaydı yine %10 ların altında çırpınacaktın namkör herif, Siz dönekliğinizle son model arabalara, jiplere binin biz 307 ler onurumuzla yaya gitmeye razıyıyız, Her halimize Allaha çok çok şükür ediyoruz, herşeyin Allah katında bir süresi vardır, belkide bizim için çok daha iyi günler yakındır, Ne oldum deme ne olacam de.

 • 307 mağdurları

  ARKADAŞIM BİZ ASARIZ KESERİZ DEĞENLERDEN DEĞİLİZ.SENDİKAL MÜCADELE YAŞANDI.BİZ TERCİHKULLANDIK.HER ZAMAN YAPTIĞIMIZ İŞİN ARKASINDAYIZ.FIRILDAK DEĞİLİZ.DAVAMIZDAN DÖNÜPTE ETEKTE GİYMEDİK.SEN ÇALIŞMANA BAK ALDIĞIN PARAYIDA GÜLE GÜLE HARCA GÖZÜMÜZ YOK.MENFAATİN ADAMI OLSAYDIK ŞİMDİ BİZDE İÇERİDE ÇALIŞIYORDUK.BİZ ŞAHSİ MENFAATLERİMİZ İÇİN ADAM SATANLARDAN DEĞİLİZ…………………………………………………………….

 • Karabük

  İnsanlar bugünü mumla mı arayacak? Çok komik. Arasa arasa bugünden menfaatlenen kişiliksiz zavallılar arar.

 • LA 307 Lİ ARKADAŞ

  LA 307 Lİ ARKADAŞ 2010 YAZINDA NE ŞİDDETLİYDİNİZ BE ASIP KESİYODUNUZ ŞİMDİ BAKIYOM İŞİ BEDDUAYA İNDİRMİŞSİNİZ.NERDE LA SİZE GAZ VEREN İNSANLAR KARDEMİR KAPILARINI KIRDIRAN ÖNCÜLERİNİZ.LA HALA ADAM OLMAMIŞSIN İŞİ BEDDUAYLA GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYON.SENİNLE BİRLİK ÇALIŞAN İŞTEN ATILMAYAN NE MAAŞ ALIYOR HİÇ HESAPLADINMI ÇOLUK ÇOCUĞUNUN YÜZÜNE NASIL BAKIYON BİRAZ UTANIRSIN HERALDE.SİZİN LİSTELERİ VERENLER KARABÜK SOKAKLARINDA ASLANLAR GİBİ GEZİYOLAR SİZLER İŞİ BEDDUAYA KADAR GÖTÜRMÜŞSÜNÜZ.ASLANLARIM BENİM NERDE KALDI ASIP KESMELER NERDE KALDI SÖKE SÖKE ALACAGINIZ HALKARINIZ SEN YAT KALAK BEDDUA ET KAZIKLANMIŞ İNSAN.

 • 307 mağdurları

  ŞU HİÇ BİR ZAMAN UNUTULMAMALI MAZLUMUN AHI YERDE KALMAZ.YÜCE ALLAH IN ADALETİ MUTLAKA TECELLİ EDECEKTİR……..

 • adaletin terazisi

  Ahmet abi yazdıklarını üzülerek okudum 1994 ile 1997 ve 1997 ile 2001’i ve hırsın aklın önüne geçtiği yılları da çok iyi biliyorum duayen gazeteci olarak hiç yazdıklarını tasvip etmiyorum haksızlığa boyun eğmiş gibisin

 • Karabük CHP merkez ilçe başkanı gerek mesaj ve gerek akçeli işler ile ilgili olarak istifa etmek zorunda kalmıştı…..Ancak adı mesaj olayında sabit olan il yönetim kurulu üyesi ise görevine devam ediyor ya da birileri tarafından korunuyor……Konuya taraf olan gençlik kolları başkanı,kadın kolları ise susuyor……..CHP’si içindeki bu çürük elmaları temizlemek zorundadır….Temsil düzeyi olmayan bu şahsiyetlerle partinin çağdaş,semokratik,laik,tam bağımsız Türkiye mücadelesi sekteye uğratılmaktadır….İl başkanını göreve davet ediyoruz…..


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  19 +24 45
 2. Fenerbahçe

  19 +24 41
 3. Beşiktaş

  19 +16 38
 4. Başakşehir

  19 +10 37
 5. Trabzonspor

  19 +5 35
 6. Genişlet
 7. Adana Demir

  19 +17 34
 8. Konyaspor

  19 +5 27
 9. Kayserispor

  19 +1 26
 10. Alanyaspor

  20 -4 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. MKE Ankaragücü

  19 -5 22
 13. Giresunspor

  19 -10 21
 14. Gaziantep FK

  19 -3 19
 15. Kasımpaşa

  19 -13 19
 16. Antalyaspor

  18 -8 18
 17. Sivasspor

  19 -8 18
 18. Hatayspor

  18 -18 17
 19. İstanbulspor

  19 -22 15
 20. Ümraniyespor

  19 -12 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.